Борщичок• 24 октября 2024
Ви фільтруєте друзів своїх підлітків?
Чи вони самі вибирають, навіть, якщо вам не подобаються?
Результат:
вже голосів:
27 (67.5%)
Самі вибирають
7 (17.5%)
Фільтрую
6 (15%)
Результат
Борщичок
• 24 октября 2024
Ответ дляНічна ненажера
Як це можливо без насилля?
Якщо живуть далеко один від одного, то дуже легко
Гравіцапа• 24 октября 2024
Могла мнение аккуратно своё озвучить. Но выбор за сыном. Иначе, как научиться разбираться в людях?
Борщичок
• 24 октября 2024
Ответ дляЛасую колобками
А як можна фільтрувати у такому віці?
Завжди можна знайти способи як обмежити спілкування
Нічна ненажера• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
У нашому випадку живуть далеко і це не рятує
Борщичок
• 24 октября 2024
Ответ дляНічна ненажера
Якщо не мають можливості проводити час разом, то згодом спілкування припиняється
Ласую колобками• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Я можу щось порадити, не більше. Син живе своє життя.
Добротная• 24 октября 2024
Мой ребёнок на удивление хорошо разбирается в людях(в отличии от меня в детстве) . Всегда у него очень положительный круг общения.
Смайлик• 24 октября 2024
Ні, тому що моя мама фільтрувала і дуже невдало. Всі кому вона пророкувала життя на соціальному дні і забороняла мені спілкування - чудово влаштувалися в житті.
Файна цьоця• 24 октября 2024
Доньці 9, зараз ще фільтрую, бо згодом навряд чи мені це вдасться. Але це не вихід, вона сама повинна вміти фільтрувати. А з цим у неї проблеми. Завжди обирає собі в друзі самих неадекватних і неспокійних чомусь. Це мій біль. Не знаю, як на це вплинути.
Нічна ненажера• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Якщо чогось хочеться, то можливість завжди знайдеться
Борщичок
• 24 октября 2024
Ответ дляНічна ненажера
В дитини не знайдеться, а в батьків завжди є методи впливу
Нічна ненажера• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Наприклад
Борщичок
• 24 октября 2024
Ответ дляНічна ненажера
Наприклад
Наприклад , не дозволю більше зустрічатися в нас вдома, в інше місто дитина теж сама не поїде
Н@Диете• 24 октября 2024
Ответ дляНічна ненажера
Наприклад
Враньё, угрозы и шантаж- все по стандарту
Нічна ненажера• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Я також не дозволяю, то гуляють разом в центрі міста
Ниф_ниф• 24 октября 2024
Ответ дляДобротная
И моя разбирается ,но почему то тянет её к плохим ,тем,кто её обижает, игнорит,сплетни разводит и поливает за спиной .Говорит, с хорошими ,добрыми ей скучно 🥴 Мазохизм какой то, и меня это ужасно расстраивает((
Я натуралка• 24 октября 2024
В младшей школе фильтровала, кто нравился , приглашали домой, с родителями общались. Уже классы три раза перемешали, кто-то за границей. Общается до сих пор со старыми друзьями. Новых не заводит. Считаю, что все правильно сделала плюс хорошая школа.
Ниф_ниф• 24 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Вот, аналогично( Тоже моя боль. Не знаю,почему так. В людях прекрасно разбирается ,но нравятся гнилые...
Может, это тоже протест какой то подростковый ,не знаю (
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 октября 2024
Сину 10, натякаю, якщо хтось зовсім не ок. Але він взагалі не розбирається в людях і постійно обирає собі якихось таких, що самостверджуються за його рахунок. Щораз нагадую собі, що то його вчителі, бо як же він навчиться. Але, коли бачу, що самооцінка сильно пливе донизу, стараюсь обережно втрутитись.
Полтавська галушка• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Цікаво як, особливо в 14-15+
Полтавська галушка• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Або зросте агресія проти вас,яка врешті скінчиться недобре
Полтавська галушка• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Дуже помиляєтеся
Ниф_ниф• 24 октября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Согласна. Если препятствовать общению , это обернётся против родителей 100%
Полтавська галушка• 24 октября 2024
Ответ дляБорщичок
Чому ви так впевнені, що не поїде?
Борщичок
• 24 октября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Ні, метод працює, вже перевірено. Я ж на кажу не спілкуйся з нею, просто створюю умови, щоб це стало неможливим і спілкування поступово припиняється