Кидстаффовна• 24 октября 2024

Стрелки часов когда будут переводить на осеннее время?

Заставляличка• 24 октября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Мало ли, может что-то поменялось. Может бы было чудо и вовсе отменили бы переход и оставили бы на летнем.
Якщо б помінялось,, то і в Гуглі б теж помінялось. На Порадниці зазвичай старі новини. На півдоби мінімум.
Як не зайду, то все ’нове’ я вже бачила.
Міні-бікіні• 24 октября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
И правильно сделает. Бо посмешище
А чего это вы его так культурно называете? Любите, что ли? ))
дамаАмстердама• 24 октября 2024
Автор, час зимовий. А не осінній
А Я Самая Самая• 24 октября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Чувствую я, пошлетего Трамп подальше с єтими планами....
Сразу не пошлёт, но что-то вычудит.
Настасья Пицун• 24 октября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Удалено администрацией...
Запароленое одеяло• 24 октября 2024
Ответ длядамаАмстердама
Автор, час зимовий. А не осінній
До зими ще більше місяця
Щира українка• 24 октября 2024
Ответ дляТріль!
В новинах написали, що порахували що зимовий час , якщо на ньому зостатись постійно, принесе багатомільярдні збитки. Тому президент не підпише.
Тогда нафига это было все заваривать непонятно... Кручу верчу.. Переводим, не переводим. Надо не надо, будем не будем. Все уже обсудили, успокоились снова-здорово))

А с повышением налогов так можно, вернуть взад))?
Міні-бікіні• 24 октября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Удалено администрацией...
Настасья Пицун• 24 октября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Удалено администрацией...
Я как раз в туалете
Тріль!• 24 октября 2024
Ответ дляПуки-куки
За діючими законами будь-яка обласна адміністрація має право встановлювати графік роботи державних, навчальних закладів і таке інше, по своїй області.
І ніяких проблем не буде ні з темрявами, ні з чим іншим.
А час має відповідати природній часовій зоні, і не соватися туди-сюди постійно.
Отож бо ц воно, що літній краще, й електроенергія дефіцитна зекономиться, що також немаловажно зараз.
Міні-бікіні• 24 октября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Я как раз в туалете
Ну вот
дамаАмстердама• 24 октября 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
До зими ще більше місяця
Як можна бути такими безграмотними. Час літній і зимовий
Міні-бікіні• 24 октября 2024
Ответ дляТріль!
Дефіцит энергии не для того создается, чтобы летнее время оставлять
Коварная Зая• 24 октября 2024
Зимнее время более физиологично. Гуглите и читайте.
А Я Самая Самая• 24 октября 2024
Ответ дляТріль!
Ооооо, ёптирный теятир🤣 ржу в голос, убытки🤣 благодаря их самодеятельности, страна и так уже огромные убытки несёт.
Настасья Пицун• 24 октября 2024
Ответ дляТріль!
И свет, и состояние здоровья. Всем же это бьёт по здоровью и по психике, не секрет. А представим ещё и блэкаут. Бррр..холодно, темно и никакого просвета..
Пуки-куки• 24 октября 2024
Ответ дляТріль!
Тоді чому ваша обласна адміністрація не встановить графіки роботи по області, які будуть максимально економити електроенергію?
Рву и мечу• 24 октября 2024
Не понимаю как может нравиться когда в 16 уже темень
А Я Самая Самая• 24 октября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Я как раз в туалете
Так, и я пошла пописаю, чтобы не сделать в постели убытки🤣
ФрекенБок• 24 октября 2024
Ответ дляТріль!
З роботи тепер виходити по темряві.
Я й так виходила по темряві, бо з роботи після 18.
ФрекенБок• 24 октября 2024
Ответ дляРву и мечу
Мені наприклад краще на роботу йти по світлому, а повертаюсь все одно в темряві. Бо хоч в 5 хоч в 6 вже темно все одно.
Заставляличка• 24 октября 2024
Я вважаю що скасують разом з ЄС. Тому що так зручніше, і не треба робити ніякої пересинхронізації з потягами, літаками, енергосистемами та всім іншим. Наприклад ми працюємо на іноземних замовників, і в нас є обладнання яке контролює виробничий процес. Коли переходимо разом з Європою, то нема питань. А якщо не будемо, то доведеться в ніч на 27 просто зупинитися, і перевести все вручну.
Мене повністю влаштовує перехід літо/зима щороку. .Або залишитися на літньому в крайньому випадку.
автор Кидстаффовна • 24 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
И утром выходишь в темноте, и возвращаешься в темноте(
Простоваля• 25 октября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Зеленський закон не підписав і вже не підпише. Вийшов термін.

9 чи 10? 😁
Так он закон и про поднятие налогов не подписал, готовлю зарплатную ведомость и не понимаю,сколько начислять в.с 1.5% или 5%
Тянет до последнего