Швидкоруч• 24 октября 2024
Замовила газонокосилку
Я замовила газонокосилку, чотирьохколісну, а тільки коли отримала, згадала що чоловік хотів ручну. Але вже пройшло 2.5 тижні. Чи можна повернути?
З вишневого садка• 24 октября 2024
Очень нужная штука на зиму. Весной скажете, что сама в сарае вылупилась и маємо шо маємо.
Неновая почта• 25 октября 2024
У нас і та і та є. Ручна лише для важкодоступних місць, під деревом, за парканом. Якщо газону багато - ручною складно