Я маю якусь залежність від кави . Пробувала замінити цикорієм , какао , міцними чаями …. Не допомогло . Пʼю кави десь по три чашки . І не маю сили волі щоб позбутися…..бо нічого доброго в ній нема але не знаю як
Кава — це багате джерело антиоксидантів, яке при помірному вживанні (3-4 чашки на день) стимулює центральну нервову систему, підвищує концентрацію, покращує настрій та обмін речовин. Регулярне споживання знижує ризик розвитку хвороб Паркінсона (на 60%), Альцгеймера (на 70%), діабету 2 типу, хвороб серця та цирозу печінки.
ПанВиктория• сегодня в 16:11
Ой. Я б теж хотіла позбутися цієї кавонаркоман!ї. Я вдень моду випити 1.5 л кави міцної.... Один раз давно брала аскезу, місяць була без неї , але потім знову як в тумані. Ще більше пити почала ..
Апель-синка• сегодня в 16:20
Ответ дляТриАна
у моего мужа - любителя кофе - преддиабет и угроза инфаркта и инсульта из-за холестериновых бляшек в сосудах. польза кофе сильно преувеличена.
и Вы забыли про вред её для гипертоников и остальных
ничего не имею против кофе, но кроме пользы надо и объективно освещать обратную сторону медали
катерина12009• сегодня в 16:24
Вам заборонили лікарі? Чи в чому справа?. В мене мігрені то кава мене часто виручає
Мелитрисса• сегодня в 16:25
Зачем? Три чашки, это нормально. И с чего вы взяли, что кофе это плохо? Старые заблуждения. Как минимум снижает риск деменции и Альцгеймера. Пейте на здоровье.
floricia5121• сегодня в 16:48
Ответ дляАпель-синка
И что, как довели что виной всему кофе???
У меня преддиабет - не увлекаюсь кофе . Так наоборот посоветовали пить кофе
Апель-синка• сегодня в 18:52
Ответ дляfloricia5121
никто никого не довёл
просто пишут: Регулярне споживання знижує ризик розвитку діабету 2 типу.
Но это неточно