Светлана Свеета• сегодня в 16:02

Як кинути звичку пити КАВУ?

Я маю якусь залежність від кави . Пробувала замінити цикорієм , какао , міцними чаями …. Не допомогло . Пʼю кави десь по три чашки . І не маю сили волі щоб позбутися…..бо нічого доброго в ній нема але не знаю як
navariya• сегодня в 16:03
..
ТриАна• сегодня в 16:04
Кава — це багате джерело антиоксидантів, яке при помірному вживанні (3-4 чашки на день) стимулює центральну нервову систему, підвищує концентрацію, покращує настрій та обмін речовин. Регулярне споживання знижує ризик розвитку хвороб Паркінсона (на 60%), Альцгеймера (на 70%), діабету 2 типу, хвороб серця та цирозу печінки.
vinika• сегодня в 16:04
Зачем? Это ж не водка
Ладомира• сегодня в 16:05
А хто сказав, що кава не корисна?
Alenka• сегодня в 16:05
пити тільки 1 чашку у 1 половині дня, інші замінити чорним та зеленим чаєм неміцним
ТриАна• сегодня в 16:05
Пийте чисту натуральну, без сиропів цукрів молока всякий добавок
Алина-1240• сегодня в 16:10
Зачем? Профилактика нейродегенерашек и рака кишочек
ПанВиктория• сегодня в 16:11
Ой. Я б теж хотіла позбутися цієї кавонаркоман!ї. Я вдень моду випити 1.5 л кави міцної.... Один раз давно брала аскезу, місяць була без неї , але потім знову як в тумані. Ще більше пити почала ..
Джемма• сегодня в 16:12
Пийте собі каву. Це не шкодить.
Coffee is Love• сегодня в 16:14
Яку саме каву ви п´єте?
Blackhush• сегодня в 16:20
У меня хронический гастрит.
Кофе нельзя((
Хотя очень люблю
Апель-синка• сегодня в 16:20
Ответ дляТриАна
у моего мужа - любителя кофе - преддиабет и угроза инфаркта и инсульта из-за холестериновых бляшек в сосудах. польза кофе сильно преувеличена.
и Вы забыли про вред её для гипертоников и остальных
ничего не имею против кофе, но кроме пользы надо и объективно освещать обратную сторону медали
Allaif• сегодня в 16:20
Навіщо? Я п´ю собі досхочу з кавомашини і нормально почуваюся.
катерина12009• сегодня в 16:24
Вам заборонили лікарі? Чи в чому справа?. В мене мігрені то кава мене часто виручає
Мелитрисса• сегодня в 16:25
Зачем? Три чашки, это нормально. И с чего вы взяли, что кофе это плохо? Старые заблуждения. Как минимум снижает риск деменции и Альцгеймера. Пейте на здоровье.
NesmeyanaYa• сегодня в 16:27
Ви просто каву п´єте? Чи з молоком і цукром?
r25-1• сегодня в 16:47
стать сильной и независимой
а то тут трубят об этом, при этом не могут такое побороть.
floricia5121• сегодня в 16:48
Ответ дляАпель-синка
И что, как довели что виной всему кофе???
У меня преддиабет - не увлекаюсь кофе . Так наоборот посоветовали пить кофе
nutty• сегодня в 17:22
Ответ дляЛадомира
А хто сказав, що кава не корисна?
Обезвоженый организм
Апель-синка• сегодня в 18:52
Ответ дляfloricia5121
никто никого не довёл
просто пишут: Регулярне споживання знижує ризик розвитку діабету 2 типу.
Но это неточно