Сиреневая цапля• 25 октября 2024
Как не работающие пенсионеры выживают?
Если детей у них нет или дети не помогают ( думаю таких достаточно). Сколько минимальная пенсия к примеру , я не знаю , 4000? Ну если с нее заплатить коммунальные услуги , ничего и не останется. То есть эти люди прожили всю жизнь и к чему они пришли ? Стоило вообще жить чтобы очутится в этой нищите ?Не думаете ли вы что вас ждёт тоже самое ? Зачем тогда доживать до пенсии вообще? Зачем вообще рождаться в этот мир ?
Ростки жимолости• 25 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
Навіщо такі жертви
Я ж написала. Тому що це мій вибір.
ротцвеники• 25 октября 2024
Ответ дляМашМааш
Почему копейки? С имеющейся недвижимости сейчас тысяч 20 было бы, на еду и коммуналку вполне. А нам сейчас по 30 лет, ещё есть время заработать.
Я написала, что работать буду пока соображаю, многим коллегам 60-70, зп хорошая для Украины.
Какая установка? Какая прошивка? Мне нравится моя жизнь, то, что я в ней имею.
Есл в Украине пенсионеры живут плохо и это видно сейчас, но отличный повод задуматься и организовать свою жизнь так, чтобы не жалеть
Разочарую вас.Многие нынешние пенсионеры имели неплохую подушку в виде сбережений в Сбербанке СССР.Что с ними стало,я надеюсь вы понимаете.Наша страна это не США с их стабильной и надёжной государственной и финансовой системой.Нашу страну можно сравнить разве что американскими горками.
Ms. При теле• 25 октября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Керівник відділу може бути. Бухгалтер, менеджер звичайний. В моєму оточенні у всіх гарні пенсії - жоден не був при владі. Працювали багато і розумом, так з вченими ступенями двоє. Але мінімальна пенсія лише у моєї бабусі, бо вона була робоча людина зі стажем більше 40 років.
І вона теж не розуміла - чому так? Хоча ж все закономірно.
Медичні працівники працювали без розуму ?
Ms. Похвала• 25 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Можливо від міста залежить. В нас теж пенсіонери щомісяця в пенсійному отримують продуктові набори. Але лише ті,в кого мінімальна пенсія.
моїй мамі 87. пенсія 4тис. продуктовий набір давали 2 рази з початку війни. до того ні разу
короткопамятна• 25 октября 2024
Ответ дляИруся-пуся
Хаха, 14т срублей ні на що не вистачає там,не смішить!в рашці самі голодранці, а окупованим вони допоможуть, ага щас
Не правда, там польские продукты дешевле чем у нас, безин, коммуналка по-сравнению с Украиной копейки стоит. Переселенцы сейчас массово возвращается из Украины на оккупированные территории, вчера в сми услышала новости.
Natalia505• 25 октября 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Автор, зачем живут люди с такой философией как у вас, зачем создают такие темы? Какой-то социальный заказ? Почему вас так мучает данная тема, неужели нет других интересов? Тогда вы живете зря.
Це ви так жартуєте, на тлі останніх подій? Ця тема ´мучаєт´ всіх, хто не пиз.ить гроші і намагається вижити. Американці перекривають поступово кисень. Слухала аналіз останньої статті в пресі. Найвеличнішому пропонують розібратись де гроші. Якщо завтра грошей не дадуть, ви уявляєте що буде з Україною? Ми живемо за чужий кошт.
Ms. При теле• 25 октября 2024
Ответ дляМашМааш
В моем окружении у всех или дети помогают, или работают.
Сама просто знать, что никто меня обеспечивать не будет, налоги сейчас в пенсионный фонд не плачу и не буду этого делать, сколько смогу . Если буду встречать старость в Украине - есть недвижимость, которую будем сдавать. Плюс откладываем деньги с мужем. Плюс моя работа такая, что буду работать пока соображаю) ну вот как-то
А жить стоит чтобы жить, а не ради пенсии
Оптимістично
Особливо про нерухомість в Україні
Пургену мне• 25 октября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Якась країна рожевих поні довкола вас.
Мама все життя обласним методистом пропрацювала, стаж більше 50 років, вчена ступінь, купа наукових праць надрукованих, наукова пенсія не дотягує до 8 тис.
Батько - керівник відділу величезного НДІ, стаж теж більше 50 років, з/п завжди пристойна була - пенсія 7 тис.
Які ’прості менеджери та бухгалтери’ отримують високу пенсію і де вони могли працювати - для мене загадка.
Мрії у вирії• 25 октября 2024
Ответ дляMs. При теле
У моєї мами 50 років лікарського! стажу - багато врятованих життів і маса недоспаних ночей - 5600 це норм у підсумку ?
Пипец,скоты
Ms. При теле• 25 октября 2024
Ответ дляГірчинка
Я не плачу в пенсійний і не чекаю пенсії. В старості поїду в Іспанію жити.
Іспанія в курсі ?
PORKA• 25 октября 2024
Ответ дляMs. Похвала
може тому, що в них там будинки і то їх батьківщина?
Так новая батьківщина же теперь.
Мне сложно представить, как модно спокойно брать паспорт с курицей и росгражданство, когда в твоём же регионе Херсон и Запорожье просто уничтожают всеми видами оружия.
Наверное, я чего-то не понимаю, но раз люди достаточно мобильны, поскольку впо, они могли бы и в Европе переждать, а не становиться узкими по принуждению.
Разве только для них это приемлемый выбор.
Киця-бриця• 25 октября 2024
Вот побыла в отпуске, и поняла что на пенсию я не выживу. Придётся чуть работать где то.
Так получилось, что вела пенсионерский образ жизни весь месяц. Глянула на траты...
ротцвеники• 25 октября 2024
Ответ дляPORKA
А почему впо в Германию не едут?
Или там меньше платят, чем 14 тыс рублей?))
Нет, для меня это необъяснимо.
Разве только люди сами любители узкого мира, которых на юго-востоке всегда было почти 30%, исходя из результатов выборов
Нет, для меня это необъяснимо.
Потому что там их дом и они у себя дома,а не у прыймах Германии.
Пацелуйнитуда• 25 октября 2024
Ответ дляротцвеники
І ще раз вам напишу,що мінімальна пенсія,як і мінімальна зарплата повинна покривати потреби людини в харчуванні,одягу,житлі і медицині.
Ось тут я повністю згодна. Що мінімалка повинна бути порахована інакше!
Мрії у вирії• 25 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Ні не кожному своє, а хто як вкрав. Якщо ми візьмемо до уваги останні події з прокурорами,по всій країні. для чого платити по сто тисяч пенсій, тим хто працює і отримую мільйони зарплати?
А потом говорят нет денег в бюджете,падлы и с нас последнее гребут,по 5% военного сбора.
Заипали, суки
Палец вниз прокурорские ставят
Заипали, суки
Палец вниз прокурорские ставят
Мадам Подлинник• 25 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Якщо на законодавчому рівні заборонити отримувати величезні пенсії паралельно з зарплатами, то прокурорів інвалідів не буде.Сенсу немає. Як всі ті інвалідизовані 40 річні особи працюють бідолахи?
Вы в это верите? Вот все время только и разговоры. Коррупция, воры, бюджеты дерибанят.
Сколько раз революций- переворотов было.
Что то меняется?
Приходят более жадные, циничные, тупые.
Ну а НарИд в основном в дупе
Что то меняется?
Приходят более жадные, циничные, тупые.
Ну а НарИд в основном в дупе
Мрії у вирії• 25 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
У моєї мами 10000, все життя пропрацювала вчителем в муз школі. Знаю її пенсію, бо допомагала оформлювати. Це наче і не 3000, але теж не багато.
Почему у рабочих простых 3000 тысячи,а у учителей 10000? Чем они лучше, просто интересно.
Natalia505• 25 октября 2024
Ответ дляМашМааш
Господи, як все просто виявляється. Просто нада жить, что би жить. Чудовий тост, за прокурорським столом. Зі своєї зарплати бухгалтера і менеджера не мала що відкласти, як і зараз з зарплати чоловіка. Хоча він вам дає змогу працювати і писати всяку діч.
Соседушка• 25 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Эти планы, может война разрушить. Гарантии нет , на ту недвижимость.
Кому как. В зависимости от региона.
Киця-бриця• 25 октября 2024
Ответ дляПургену мне
Якась країна рожевих поні довкола вас.
Щось я не розумію. В мене батьки робочих професій, в обох пенсій 10000.
Зараз їм 75 і 71
PORKA• 25 октября 2024
Ответ дляротцвеники
Всего лишь флаг за окном другой?
Ясно.
В прыймах, действительно, менее комфортно морально, чем в той новой реальности.
Ясно.
Ростки жимолости• 25 октября 2024
Ответ дляPORKA
Так новая батьківщина же теперь.
Мама і брат отримали паспорти в 2024 році. Всі ці 2 роки вони чекали визволення. Всі ці два роки вони не отримували ні від України ні від Росії абсолютно нічого. В них була хата, був город. Так і жили. В Європі з такими успіхами все що вони можуть діждатись - це свою смерть на чужині
Ms. При теле• 25 октября 2024
Ответ дляСоседушка
Тупая тема. Пенсионеры... Это всё виртуально...
Многие создали давно своё будущее, и гос помощь, нафиг не нужна..))
Так - так
Віртуально
Вас чекає вічна молодість і міцне здоровʼя
Віртуально
ротцвеники• 25 октября 2024
Ответ дляPORKA
Так новая батьківщина же теперь.
Не зарекайтесь.Мой вам совет.
Ростки жимолости• 25 октября 2024
Ответ дляКиця-бриця
Зараз їм 75 і 71
І я не розумію як. Мій тато все життя газоелкктрозваоювальником мама швея в ательє.
Стажу під 40 років у обох.
У тата була до війни 3500 у мами 3000 пенсія
Стажу під 40 років у обох.
Залізна пані• 25 октября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Ще раз пишу, хоча Ви можете почитати як обраховується пенсія:
якщо людина мала гарну ЗП (ТОБТО ВІДРАХОВУВАЛА ГАРНІ ПОДАТКИ в бюджет), то буде мати нормальну пенсію.
Якщо відраховувала вона мало , з маленької зп %, то буде мати мінімальну пенсію.
Ви так пишете, наче нормальні звичайні люди не хотіли би гарну ’білу’ з/п, з якої б відраховувалися податки, які йшли б на покращення життя, а не в кишені верхівки 🙄
В мого БМ непогана з/п, з якої платить 15К податків. Пенсія наче має бути норм. Але ж який відсоток людей, хто так оформлений, щоб була велика з/п, ще й 100% ’біла’.. Комусь роботодавець не хоче платити повністю ’білу’ з/п, а хтось сам не хоче платити податки. Отак і живемо 🤷