Сиреневая цапля• 25 октября 2024
Как не работающие пенсионеры выживают?
Если детей у них нет или дети не помогают ( думаю таких достаточно). Сколько минимальная пенсия к примеру , я не знаю , 4000? Ну если с нее заплатить коммунальные услуги , ничего и не останется. То есть эти люди прожили всю жизнь и к чему они пришли ? Стоило вообще жить чтобы очутится в этой нищите ?Не думаете ли вы что вас ждёт тоже самое ? Зачем тогда доживать до пенсии вообще? Зачем вообще рождаться в этот мир ?
Ниф_ниф• 26 октября 2024
Ответ дляЛама_мама
Нихр** себе. Так если пенсии зависят от зарплат, у них и з/п такие?
нам нужно на пяти работах работать - на каждой по 10 часов в день - чтобы иметь такие зарплаты )))
Уходя дверю не хлопать• 26 октября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Пенсионеры имеют пенсии разные, колличество прописанных влияет на получение субсидии, и есть соцнормы на которые распространяется субсидия.
Так что коммуналка у пенсионеров может быть очень и очень, особенно с нынешними ценами
Пусть вьіпишут родственников и сдадут третью комнату студентке. У мамьі двушка 53 метра, субсидия на 46. Вполне норм на одного
Уходя дверю не хлопать• 26 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
У моєї мами 10000, все життя пропрацювала вчителем в муз школі. Знаю її пенсію, бо допомагала оформлювати. Це наче і не 3000, але теж не багато.
Пенсія десь 40 відсотків від зп в кращому випадку. Ваша мама явно була директором музичної школи і мала 2 ставки і 25 тис чистими на руки протягом 40 років.
Пукимончиг• 26 октября 2024
Ответ дляШвабристка
Значит, у папы нет стажа вообще. Что несколько странно при 3 группе.
Ну почему же, стаж есть, правда, сейчас точно не скажу, сколько лет. Инвалидность тоже на работе заработал, после этого ещё лет 10 работал официально.
Аленький носочек• 26 октября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ні, була зав відділом, стажу багато
Уходя дверю не хлопать• 26 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
Ні, була зав відділом, стажу багато
Так і пишіть,що керівником, а не вчителем.
Пукимончиг• 27 октября 2024
Ответ дляberil_он
но это же не пенсия все таки
У них это и есть пенсия, называется по-другому, а суть та же. Когда пенсии повышают, то и им тоже эти выплаты повышают, только не на 100 грн, как всем простолюдинам, а на тысячи.
Пукимончиг• 27 октября 2024
Ответ дляmamaМия
А всі знають, що донорам крові додають 10% до пенсії? Почесним донорам. Ним можна стати, якщо здавав за життя 40 разів кров. Для жінок -це 4 рази на рік. І того, за 10 років можна отримати надбавку в 10% 🙂
Не всем разрешено сдавать кровь.
И не все могут. Я один раз сдавала, нужно было экстренно родственнику. Мне 22-23 года было, сначала норм себя чувствовала, а минут через 15 сползла по стеночке и потом час не могла с кушетки встать, меня откачивали. И врач сказал, что больше мне сдавать не надо, потому что тяжело переношу.
Аленький носочек• 28 октября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Вчитель, вона самий звичайний вчитель, просто зав відділом її поставили десь вже коли був добрячий стаж. У неї навіть вищої освіти немає, вона закінчила музичне училище.
Уходя дверю не хлопать• 28 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
Значить на півтори ставки все життя, а це важко. Здоров´я Вашій мамі
тянитолкайка• 31 октября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
В нас самотні отримують щомісяця продуктові набори, приходять працівники соціальних служб, ну і город вирощують для себе, курочки, козочки.
Не бачила щоб хтось був нужденним
Що ви плетете? Які продуктові набори щомісяця? Один раз на рік продуктовий набір на 300грн(крупи,мука,олія). Працівники соц служби приходять тільки до одиноких лежачих чи людей які погано ходять. Які городи/кози у людей в квартирах? Ви з іншої планети чи чиновник?
тянитолкайка• 31 октября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Не бачила щоб хтось був нужденним
Не бачили? Бо ви не там ходите,у Вас інше коло спілкувань
тянитолкайка• 31 октября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
В тата 15000 в мами 11000.
І ким вони працювали?
Ля-ля-ля• 31 октября 2024
Ответ длятянитолкайка
Хаміть своїм дітям) Я здаєть зрозуміло написала що в нас це робить місцева влада і меценати.
А ті хто в квартирі, комусь її залишуть і їх доглянуть. Голодних і нужденних в нас немає
Ля-ля-ля• 31 октября 2024
Ответ длятянитолкайка
Ваше коло спілкування вас не стосується. Я знаю, що пишу.
Ля-ля-ля• 31 октября 2024
Ответ длятянитолкайка
І ким вони працювали?
Яка різниця? Здобули в часи сесеру вищу освіту і працювали на високих посадах. Не всі ж роботяги в Україні
Всі мали можливість це зробити і зараз мають. Працюють і рідним допомагають
Тільки потрібно розум мати
тянитолкайка• 31 октября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Я не хамлю,а те що ви їх не бачили,то не означає ,що їх немає,а своє вузьке бачення розказуйте своїм дітям
Ля-ля-ля• 31 октября 2024
Ответ длятянитолкайка
Я написала про місцевість в якій живу, район. Те, що в вас по іншому не дає вам право хамити.
Йдіть краще працюйте, а то теж будете нужденним пенсіонером
тянитолкайка• 31 октября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
А ви мені не указ. Дивіться,щоб вам не прийшлось побиратися,життя мінливе
Ля-ля-ля• 31 октября 2024
Ответ длятянитолкайка
А ви мені указ?
Ви про себе хвилюйтеся, в мене все прекрасно було є і буде.
тянитолкайка• 31 октября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
А ви мені указ?
От і прекрасно,від того ви така зла і повчаєте всіх?’ Йдіть краще працюйте’- не ваші слова? Я знаю ,що мені робити ,ваших порад не потребую.
Ля-ля-ля• 31 октября 2024
Ответ длятянитолкайка
Слухайте, я вас не трогала. Я знаю, що в моєму районі і ваші недолугі висновки мені не цікаво.
Я не зла, з хамами як ви тільки по хамськи)
тянитолкайка• 31 октября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Це ви хамка,не пишіть мені більше
Ля-ля-ля• 31 октября 2024
Ответ длятянитолкайка
Це ви хамка,не пишіть мені більше
Працювати йдіть, швиденько