Значит надо• 25 октября 2024

Правда что в польском вузе легче учиться?

Чем в украинском. Сравнение по техническим специальностям, то есть политехника
Люблю джаз• 25 октября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
На яку спеціальність? На медичну і зараз вимагають с1
https://www.gov.pl/web/nauka/na-jakich-zasadach-cu...

Я супер-пупер• 25 октября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
І ? В вимогах для безкоштовного навчання рівень с1
Офіційне джерело
Ще раз для вступу нема вимог про С1, спочатку студенти вступають, проходять співбесіду, а після зарахування надаються документи,які надають певні пільги і підстави, на навчання безкоштовно, на стипендії і т.д. Для навчання в державному вузі достатньо в2
Люблю джаз• 25 октября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Звісно немає
hrystia• 25 октября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Так не тільки С1 дає право на безкоштовне навчання, можна і без нього безкоштовно навчатися. А на результати самого вступу не впливає рівень мови, можна і з В2 навчатися безкоштовно)
Та не тільки, але не у всіх є карта поляка. Чи впевнені, що статус укр буде діяти і наступного року? А от С1 - це гарантія безкоштовного навчання.
Я супер-пупер• 25 октября 2024
Ответ дляhrystia
І, далі що? Це умова безкоштовного навчання, а не умова вступу. В Польщі нема такого поняття як в Україні бюджет і контракт, коли для бюджету і контракту різні умови вступу. В Польщі вступають на загальних засадах, а після зарахування вже визначають чи є право безкоштовно навчатися,чи ні, на зарахування це ніяк не випливає! Що ви хочете мені довести взагалі не зрозуміло. Плюс не всі іноземці вступають до польських вузів на навчання польською мовою, в тих же державних вузах є навчання англійською, там взагалі безкоштовного нема, але є конкурс і є співбесіда, за результатами яких л.щина вступає чи ні, незалежно від того є в них С1 чи нема
Я супер-пупер• 25 октября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Звісно немає
Ви самі зрозуміли, що оце виставили? Це вимоги вступу, чи це про те, хто має право на фінансування навчання? Підвищуйте свій рівень, бо мабуть і А2 нема