ЯблокоРаздора• 25 октября 2024
Дар’я і Дарина - це два різні імені?
Дайте вподобайок• 25 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Походження в цих імен, можливо, одне, але імена то різні.
Оксана це Ксенія. Одне ім´я
Слухи-руки не распускаю• 25 октября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Дарья це Дарина , російською
Нет, это Даша
Сокодавка ще та• 25 октября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Оксана це Ксенія. Одне ім´я
Гаразд, якщо я Оксана, а в дорученні на продаж квартири))), наприклад, вкажуть Ксенія. Як гадаєте, документ буде дійсний?)
Престидижитатор• 25 октября 2024
Ответ дляНе пириживай
Погуглите, это одно имя
Что такое ’погуглите’ в данном контексте?
Престидижитатор• 25 октября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Оксана це Ксенія. Одне ім´я
А іван то Джон чи Хуан
Суцільна зрада• 25 октября 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Люблю таки экспертов))
Даша и Дарина разные имена, просто многие Дашей начинают называть.
Дарина так в паспорте.
а Кіріл та Кирило? Нікіта та Микита?
Сокодавка ще та• 25 октября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
а Кіріл та Кирило? Нікіта та Микита?
У цих випадках маємо неправильну транслітерацію з російської.
дожену і ощасливлю• 25 октября 2024
А Олена і Альона - це одне ім’я? Для документів важливо, щоб в усіх документах було вказано однаково. Але на побутовому рівні більшість сприймають це як одне ім’я. Як і Дар’ю і Дарину, Ксенію і Оксану, Давида і Давіда. Раніше був словник імен, по якому перекладали імена між українською і російською мовами (паспорт-книжечка має другу сторінку російською мовою). Потім стали записувати як захочеться, так і з’явились всякі Даніли
Суцільна зрада• 25 октября 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Да что вы.
Я мама Даши, если речь идет именно о Дарине, а не ДарЫне, то тогда да, разные, у нас еще спрашивали, когда записывали, Дар’я или ДарЫна.
Я також мама Даші. Запитували тому зараз не радянський союз хоч Яблуком назови - запишуть. Хочеш і Нікітой чи Єлісєєм.
дожену і ощасливлю• 25 октября 2024
Ответ дляdulenok
если я назвала ребенка Ксенія, то з якого переляку мне ее в документах будут записывать Оксана???
до чого тут документи? в документах буде всюди записано так, як у паспорті. А на побутовому рівні є купа Ксень, у яких повне ім’я Оксана, яке записано в документах
Ответ длядожену і ощасливлю
та на побутовому рівні можно и Викторов Виталиками звать (как моего папу)..от этого это не станет одним именем
Сокодавка ще та• 25 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
До того, що в документах вказане ім’я. А на парканах теж багато чого пишуть, але ж ми не сприймаємо ті надписи як інструкцію, правда?)))
Суцільна зрада• 25 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ні, в даному випадку, як і з Дар*єю це рос та укр варіант одного й того самого імені.
Алеса (рос) та Олеся(укр) сюди ж.
дожену і ощасливлю• 25 октября 2024
Ответ дляdulenok
ваш тато Віталік такий один. Не робіть вигляд, що ви вперше чуєте, шо ім’я Оксана скорочують до Ксені так само, як і Ксенію скорочують до Ксені. І кожен раз Ксеня мусить уточнювати яке саме в неї повне ім’я. Тато Віталік же не чекає, що він скаже ’Я Віталік’ і його в якійсь реєстратурі зразу знайдуть по імені Віктор
Сокодавка ще та• 25 октября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Алеса (рос) та Олеся(укр) сюди ж.
Це називається неправильна транслітерація)
Ответ длядожену і ощасливлю
я говорю о том, что обращаться к человеку могут как угодно : Марину-называть Марусей, Оксану-Ксюшей, Ксению-Ксюшей, но это не меняет того, что имена это разные...Оксана это Оксанан, Ксения это Ксения. Но это мое мнение...У вас может быть другое.
дожену і ощасливлю• 25 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
ви коли знайомитесь з людиною, зразу просите в неї паспорт? ось підійшов до вас хлопець і представився ’мене звуть Марк’. А в документах в нього може бути Марк, Марко, Маркіян. Це приклад з класу мого сина, всі три Марки мають абсолютно різні повні імена
Сокодавка ще та• 25 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Ну?) Ви ж самі написали, що ’всі три Марки мають абсолютно різні повні імена’, тобто імена споріднені, але не тотожні..
МояХатаЗкраю• 25 октября 2024
Раніше це були різні імена, російське Дарʼя і українське Дарина, або Одарка. Дашею ласкаво називали і тих, і тих. Зараз як написано в свідоцтві, так і правильно.
МояХатаЗкраю• 25 октября 2024
Ответ дляХочу на Балі
А Нікіта і Микита?
Та хоч Нікітос, якщо так запишете. Зараз немає обмежень, яке хочеш імʼя таке й придумуй.
МояХатаЗкраю• 25 октября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Записывайте Галя и морочьте мне голову.
До Галі теж є багато питань. Моя тітка, яка все життя була Галя, виявилася Анною по паспорту)) А всі баби Ані, яких я знала, виявляється були Анастасіями))
ДелиВерка• 25 октября 2024
Таких прикладів багато.
Я з тих років народження, коли популярне було ім´я Наташа. Подруг з таким іменем багато. І у багатьох записано в паспорті і свідоцтві по-різному. Я Наталія. Інша подруга Наталья. Ще одна Наталя. І це все українською офіційно в документах. А в житті всі Наташі.
Народилися всі в різних областях, містах. Так чогось записали.
Не пириживай• 25 октября 2024
Ответ дляДелиВерка
Таких прикладів багато.
Тогда заполняли бланки и так записывали в паспорт, я тоже Наталія. Хорошо помню, мне учитель и мама сказали перепроверить, чтобы именно так в паспорте написано было, когда получала
дамаБезСобачки• 25 октября 2024
Назвали так як планували називати в житті -Дарина. Ніхто не пропонував у свідоцтво вписати Дар´я. Але більшість вважають за одне ім´я і часто називають Даша. Зараз донька за кордоном, то ж такі непорозуміння відсутні.