Ло Шарик• 25 октября 2024
Чоловік закоханий в іншу, залишається в сімʼї. Але як жити далі?
Нам по 40 років, я завжди пишалась, що мені так пощастило з чоловіком: розсудливий, порядний, небагатослівний, розумний, має твердий характер, стриманий. Для мене він був ідеальним, і я була дуже щаслива. Напевно від щастя мені затьмарило голову і я не помітила, що він почав бачити в мені подругу, сестру, а не жінку. Зараз аналізую це і не розумію як могла не помітити.
Перші симптоми почались тоді, коли він почав щасливий бігти на роботу з посмішкою і повертався в щасливо-піднесеному стані. Думала, що радіє з приводу отримання нової високої посади.
Далі проявлялось в тому, що він почав говорити про свою колегу, яку йому посадили в кабінет. З таким мрійливим поглядом і посмішкою ʼвона така інтелігентна, ніжна, чутлива, вихована, добраʼ
Далі він почав патякати про неї все більше: переживати за неї, турбуватись, все більше проскакувало фраз ʼхаха, а ми з Катею постійно в темноті сидимо, вона любить романтикуʼ , ʼКатя про це говорилаʼ , і цілими днями ʼКатя, Катя, Катяʼ
Він навіть ділився зі мною тим, що ревнує її.
На вихідних був пригнічений і дивився в стелю. Коли у них були якісь сварки, така сама реакція. Постійно ніби жартома говорив, як би їй сподобатись і якби йому мати таку дружину як вона
Коли запитала в лоба, що він до неї відчуває - промовчав. Запитала, чи піде до неї - суворе ʼніʼ . І я знаю, що не піде.
Але як мені жити з ним після такого? Це ж наскільки я незначна в його очах, раз мені доводилось таке слухати. Це означає, що я для нього померла як жінка.
Я не знаю, що мені робити. І не знаю, що думати. Як діяти. Від нього мені ще дивніше це чути, адже я звикла бачити його іншим, а тут він почав поводитись як дитина.
Фиона Шрековна• 25 октября 2024
Нормальна жінка має гордість і любить себе й не буде жити з таким далі. Але нащо ви ото все напридумували, хз…
МеняАЖтрусит• 25 октября 2024
Неправдиво звучить, особливо як вам то все чоловік розказував і ви слухали мовчки…
Незламна Україна• 25 октября 2024
Тю, так заведите ебаря и живите дальше спокойно и в гармонии.
Пампушечка• 25 октября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Высока посада и з кимось в кабінеті? Якось дивно
Секретарь может😁
Ло Шарик
• 25 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я так раділа, що він почав бути в доброму гуморі. Таким бачила його дуже рідко
МеняАЖтрусит• 25 октября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Може ви так само перестали бачити в ньому чоловіка.
БеллаДонна• 25 октября 2024
Ответ дляПампушечка
Секретарь может😁
Секретарь не сидит в одном кабинете с руководителем т уж точно с секретарем не ссорятся
Неначасі• 25 октября 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Та подождите, прям остаётся в семье) он ещё не решил.
Швидше, Катя не вирішила
Ло Шарик
• 25 октября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Не розбираюся в цьому, давно не працюю
Барвіночка• 25 октября 2024
Ответ дляЛо Шарик
теперь он уже с вашего разрешения будет открыто ахать другую, иметь прекрасное настроение, а вы постоянно будете радоваться.
Одна_на_всей_планете• 25 октября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Не розбираюся в цьому, давно не працюю
А в якій сфері чоловік працює?
Ло Шарик
• 25 октября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А в якій сфері чоловік працює?
Міністерство енергетики
Княгиня пітьми• 25 октября 2024
Ой моя старе дурне через пів року вже буде клястись вам в любові згов
ГонУрова дівка• 25 октября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Міністерство енергетики
Тогда в жопу Катю. Шо там по свету?
Тундиринда• 25 октября 2024
Я була закохана в 42, рік важкий був, у чоловіка зриви, скандали і таке інше. Але все пройшло, ми пережили це, а зараз згадую і рада, що не наробила біди, бо почуття пішли і не згадую вже, а чоловіка ще більше люблю і ціную. Закоханість була на відстані
ЖаннаНеАгузарова• 25 октября 2024
А що ви хочете?Ну прийдеться бути сестрою.Гроші ж він вам дає.ви ж нічого не маєте,як проживете без нього.Ну,а в нього своє життя
Поддакиваю иногДА• 25 октября 2024
Ви ’незначна’ в первую очередь в своих глазах((( не нужно было эти разговоры терпеть. Теперь, если хотите сыграть ’мудробабу’ нужно создать мужу проблем и переключить внимание на себя
Джинци на Флісі• 25 октября 2024
Ответ дляТундиринда
А чего на расстоянии? Зек или вийськовый, моряк?
Само_достаточная• 25 октября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Міністерство енергетики
Ааа, так вы из элиты, которым свет не выключают
Поддакиваю иногДА• 25 октября 2024
Ответ дляБайрактарна
Маргиналы?
Вы знаете значение слова, которое употребляйте?