Ло Шарик• 25 октября 2024

Чоловік закоханий в іншу, залишається в сімʼї. Але як жити далі?

Нам по 40 років, я завжди пишалась, що мені так пощастило з чоловіком: розсудливий, порядний, небагатослівний, розумний, має твердий характер, стриманий. Для мене він був ідеальним, і я була дуже щаслива. Напевно від щастя мені затьмарило голову і я не помітила, що він почав бачити в мені подругу, сестру, а не жінку. Зараз аналізую це і не розумію як могла не помітити.
Перші симптоми почались тоді, коли він почав щасливий бігти на роботу з посмішкою і повертався в щасливо-піднесеному стані. Думала, що радіє з приводу отримання нової високої посади.
Далі проявлялось в тому, що він почав говорити про свою колегу, яку йому посадили в кабінет. З таким мрійливим поглядом і посмішкою ʼвона така інтелігентна, ніжна, чутлива, вихована, добраʼ
Далі він почав патякати про неї все більше: переживати за неї, турбуватись, все більше проскакувало фраз ʼхаха, а ми з Катею постійно в темноті сидимо, вона любить романтикуʼ , ʼКатя про це говорилаʼ , і цілими днями ʼКатя, Катя, Катяʼ
Він навіть ділився зі мною тим, що ревнує її.
На вихідних був пригнічений і дивився в стелю. Коли у них були якісь сварки, така сама реакція. Постійно ніби жартома говорив, як би їй сподобатись і якби йому мати таку дружину як вона
Коли запитала в лоба, що він до неї відчуває - промовчав. Запитала, чи піде до неї - суворе ʼніʼ . І я знаю, що не піде.
Але як мені жити з ним після такого? Це ж наскільки я незначна в його очах, раз мені доводилось таке слухати. Це означає, що я для нього померла як жінка.
Я не знаю, що мені робити. І не знаю, що думати. Як діяти. Від нього мені ще дивніше це чути, адже я звикла бачити його іншим, а тут він почав поводитись як дитина.
Не будь КакСвета• 25 октября 2024
Ответ дляДолькиКабана
Ви троль? Де працюєте?
На Советчице)
Благоуханочка• 25 октября 2024
ТРОЛОЛО
Не будь КакСвета• 25 октября 2024
Ответ дляСірничок
Погано продумали деталі, нереалістично вийшло.
И несостыковочка: немногословный лет 15 был, а тут прорвало. Катя, Катя, Катя
Тундиринда• 25 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
А чего на расстоянии? Зек или вийськовый, моряк?
Різні країни, давній знайомий. Теж тільки про нього говорила. Я в той момент потребувала друга, і якби мій чоловік говорив би зі мною і підтримував мене, я би більше зближувалася б з ним (чоловіком), що і стало через рік, мені потрібно було говорити з кимось, і коли хтось поруч і підтримує тебе, мізки на місце стають
Не будь КакСвета• 25 октября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Тогда в жопу Катю. Шо там по свету?
Так постоянно в темноте сидят с Катюхой
220В• 25 октября 2024
Интересно, на каком году рассказов ’про Катю’, до автора дошло, что муж влюбился?
oboeva• 25 октября 2024
Ответ дляДолькиКабана
Ви троль? Де працюєте?
Конечно, бесконечные темы про мужа и молодую подчинённую или коллегу
Міні-бікіні• 25 октября 2024
У Вас есть два варианта, первый - уходить, второй - начать играть с его эго, с нервами. Если выбираете второй вариант значит регистрируйтесь на сайте знакомств и ходите на свидания, а потом ’ой, со мной тут такой красавчик познакомился’, ’ой, он мне цветочки подарил’ и т.д. + займитесь собой конкретно. Есть одна поговорка ’что имеем - не ценим, теряем - плачем’. Конечно Вы ему проелись спустя столько лет совместной жизни, ради Вас стараться уже не нужно, и так будете, спонтанность и страсть в ваших отношениях угасли, с Вами банально скучно. Если последуете по второму плану, то ему уже будет не до коллеги, у него будет голова забита где Вы пропадаете, кто с Вами и т.д, весь спектр эмоций на лице и в душе. Боязнь потерять, он снова ощутит себя грубо говоря самцом которому нужно отвоёвывать добычу
автор Ло Шарик • 25 октября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Це якраз найбільше здивувало мене
автор Ло Шарик • 25 октября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Дякую
автор Ло Шарик • 25 октября 2024
Ответ для220В
Він мені не казав про почуття до неї, тому я не можу стверджувати що-небудь
Йцфыяч• 25 октября 2024
Вам треба зібрати речі і піти в дистанцію. Послухайте Інну де Алмейду про дистанцію, все зрозумієте.
Леся Українка• 25 октября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Не розбираюся в цьому, давно не працюю
Стандарт :(
З ка бою спільних тем більше ніж з вами :(
220В• 25 октября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Ни разу не слышала, что бы мужчина пришел и с порога начал ’Маша, а я влюбился в Катю’
Пишите исчо
Леся Українка• 25 октября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Так постоянно в темноте сидят с Катюхой
В міністерстві енергетики темрява
Що там простим смертним за світло мріяти
Леся Українка• 25 октября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Якщо чоловік закохався , йому буде байдуже з ким там познайомилася дружина
А_я_ЛОЖУ!• 25 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Ищите себе любовника негра или корейца на зло мужу
И будете мужу говорить:’А вот Линь Хуань сказал´ , ’А вот мы с Линь Хуанем...’
Леся Українка• 25 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Мужу вже байдуже і якщо навіть і знайде - він не помітить . Менше мозгоклюйства та драми вдома і ок - чоловік і розбиратися не буде чому
А_я_ЛОЖУ!• 25 октября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Тогда в жопу Катю. Шо там по свету?
Это вы даёте на Катю добро или посылаете? Уточните
Аноним_1859• 25 октября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А вон он ух как,а ты так не умеешь..
220В• 25 октября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Тем более муж сказал суровое нет, не уйду:)))
VivaForever• 25 октября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Секретарь не сидит в одном кабинете с руководителем т уж точно с секретарем не ссорятся
А если в темноте)?
Ниф_ниф• 25 октября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Не розбираюся в цьому, давно не працюю
Идеальная советчица,заначка есть?
Само_достаточная• 25 октября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Скорее всего лежит)) тем более в темноте)
220В• 25 октября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Катя давно в обороте :))
Инфотуфелька• 25 октября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Не розбираюся в цьому, давно не працюю
Хата чія?
220В• 25 октября 2024
Ответ дляНиф_ниф
Идеальная советчица,заначка есть?
Зачем?
Муж никуда не уйдет, а автору пытаться невыгодно
ЯблокоРаздора• 25 октября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Міністерство енергетики
Міністер?
Тундиринда• 25 октября 2024
Доречі, автор, у них нічого не було, судячи з вашого опису, а це означає, що ви ще можете все пережити разом, життя довге і з кожним може трапитися, і в горе і в радості
Мальчун-задирун• 25 октября 2024
Ответ дляТундиринда
Я була закохана в 42, рік важкий був, у чоловіка зриви, скандали і таке інше. Але все пройшло, ми пережили це, а зараз згадую і рада, що не наробила біди, бо почуття пішли і не згадую вже, а чоловіка ще більше люблю і ціную. Закоханість була на відстані
Почему расстояние? Не встретились в итоге? Разочаровались в нем или как все закончилось?