Lizavel• 25 октября 2024

Киев, все живы здоровы?

Remensa• 25 октября 2024
Ответ дляAlena.i
По ходу це падло туди просто врізалось
Жах, хоч би ніхто не загинув
Писали, що літають зараз низько, щоб не збивали. От і маємо. Він тупо влетів в квартиру

Kassiopeyaeva• 25 октября 2024
Ответ дляНаталья557
Сейчас в теме все сочувствуют и понимают. А когда кто-то пишет, что выехал из Киева - ставят рука лицо.
Може трохи заздрять.
Може ж таке бути?
Тут інші емоції вмикаються
Наталка -русалка• 25 октября 2024
Ответ дляRemensa
Та хай би не тільки пики викривило. Як можна з такого ржати?
Я кожен ,бляха, вечір в коридорі сиджу з дитиною, а воно рже
Коридор це укриття?
РойЛеля• 25 октября 2024
Ответ дляНаталья557
Ви ходите в такі теми зайвий раз себе похвалить, що виїхали?
автор Lizavel • 25 октября 2024
Ответ дляНаталья557
Не начинайте, пожалуйста
nutty• 25 октября 2024
https://t.me/darnicalive/52909
ЮДК• 25 октября 2024
Удалено администрацией...

Diva123• 25 октября 2024
Я на Лобановского бахнуло жесть
автор Lizavel • 25 октября 2024
Ответ дляDiva123
Я на Лобановского бахнуло жесть
Не там вообще прилёт
SantaMonika• 25 октября 2024
Ответ дляLizavel
Да,у меня друзья там, просто фейерверки, ночь через ночь в подвале (
Мы спим в подвале, на нашей улице сбили или не сбили, это не знаю, два дома горели. Девочка -11 лет в реанимации сейчас
Remensa• 25 октября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Коридор це укриття?
Там вікон немає. Мені треба вдягатись,вдягнути малу, посадити в коляску, з´їхати і бігти хвилин 10 до укриття. А воно таке собі.
автор Lizavel • 25 октября 2024
Ответ дляSantaMonika
Божечки,какой ужас,бедный ребёнок
SantaMonika• 25 октября 2024
Ответ дляЮДК
Удалено администрацией...
Реалістка• 25 октября 2024
С*ки тепер стали низько літати. Тепер людям, що на високих поверхах живуть, взагалі або не спати кожної ночі і в укритті сидіти, або виїздити з тих квартир.
ЮДК• 25 октября 2024
Ответ дляSantaMonika
Удалено администрацией...
Дякую, тому що не дуже зрозуміло що це за реакція
. Злюся сильно. Щоб їх гепнуло.
РойЛеля• 25 октября 2024
Шо вам сказать, у нас у передмісті щоночі бахкає, то ближче, то далі через сон чую.
Вже і реакції немає. І диринчать ці мопеди, як наче звично вже це все. Щоразу сподіваєшся на долю, бо ніхто нікуди не ховається.
Якщо ховатись щоночі, то вже невроз недалеко, недосип. Здохнеш молодим і попадання не треба
SantaMonika• 25 октября 2024
Ответ дляLizavel
Божечки,какой ужас,бедный ребёнок
У нас очень спокойно было/относительно
Но, этот октябрь просто выматывает
Уже ждём, когда уедем к сыну на передохнуть
Гимли• 25 октября 2024
Советую купить огнетушитель домой. Даже от маленького осколка может брать большая беда
max2013• 25 октября 2024
Ответ дляPrervana
Фаершоу в области знатное. Третьего кажется уже утопили
Над нами гудів... Дуже голосно було

SantaMonika• 25 октября 2024
Ответ дляРеалістка
У нас частный сектор, нет никаких высоток, все на крыши летит, как кому повезет
автор Lizavel • 25 октября 2024
Ответ дляГимли
Кстати, я почему-то и не подумала...третий год войны, спасибо большое
Remensa• 25 октября 2024
Ответ дляЮДК
. Злюся сильно. Щоб їх гепнуло.
Ну,як це. Вони хочуть сказати цим, що в них ( Харків,Суми...) страшніше. Таке собі міряння яйцями. Але без аноніму написати слабо
SantaMonika• 25 октября 2024
Ответ дляГимли
Да, есть, хороший совет
Гимли• 25 октября 2024
Ответ дляLizavel
Да мы сами только додумались. Пока выбираем какой
ОленаЯ• 25 октября 2024
Ответ дляLizavel
Я одну ніч не сплю, день - зомбі, наступну ніч - вже нічого не чую. Вже сил немає такий режим витримувати.
Diva123• 25 октября 2024
Ответ дляLizavel
Не там вообще прилёт
Ну у нас было очень громко
Remensa• 25 октября 2024
Все,бистро спать. Бо скоро тири години ночі
ЮДК• 25 октября 2024
Ответ дляRemensa
Маю надію, що це боти, тому що якщо це українці таке ’бажають’ то взагалі короче.
автор Lizavel • 25 октября 2024
Ответ дляDiva123
Ну у нас было очень громко
Да, звонила подружка, но это немного в другой стороне
Remensa• 25 октября 2024
Ответ дляЮДК
Та всякі є