freedom_2015• 25 октября 2024
Ответ дляБогдана-df90
Чому опять?
Хіба туди прилітало щось раніше?
Двічі точно
Наталка -русалка• 25 октября 2024
Ответ дляLizavel
В принципе,правильно делают, но это так утомительно,только разлёгся удобно и тут собираться и бежать, какой там сон
От якраз мене цим і будили часто влітку коли вікна та балкон відчинені,а я чую як хтось гучно біжить вже
ЧупакабраЗеБест• 25 октября 2024
Ответ дляLizavel
У наших одноклассников видно из окна
какая местность на соломе?
freedom_2015• 25 октября 2024
Ответ дляsilma
А второй раз когда?
Я хз ,в нас конкуренти туди переїхали і писали на офф сторінці ,що вже двічі постраждали від обстрілів там
ЧупакабраЗеБест• 25 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Так
Солома знову.
Знову ті багатоповерхівки(
Надіюся все добре з людьми!
Солома знову.
Знову ті багатоповерхівки(
Надіюся все добре з людьми!
у нас тут просто 2 местности с прилетам: возле батухи и возле севаста
Ответ дляSantaMonika
Не внушайте людям смерть, як повинність і долю
Це НЕправильно
Людина жива, поки бореться за себе
Якщо має - то дожене, то тільки руки скласти і вмирати. Всім і бажано, зразу
Це НЕправильно
Людина жива, поки бореться за себе
Так я і не внушаю. Я рада за тих,хто живе біля метро. А мені не а куди, щоб поряд.
ЧупакабраЗеБест• 25 октября 2024
Ответ дляLizavel
Не там ,где вы живёте. В другую сторону. В личку могу
можно и в личку
ЧупакабраЗеБест• 25 октября 2024
Ответ дляSantaMonika
Мы спим в подвале, на нашей улице сбили или не сбили, это не знаю, два дома горели. Девочка -11 лет в реанимации сейчас
это ыв в броварах где то?
Наталка -русалка• 25 октября 2024
Ответ дляDiva123
Я написала до в моєму районі було гучно, що тут такого? Я навіть не знаю де приліт і по всьому Києву було гучно мабуть
Це не район ,а конкретна назва
ЧупакабраЗеБест• 25 октября 2024
Ответ дляsilma
Та не две. Еще были разные места
да были, но повторные прилеты я знаю именно в эти места, возле кудряшова местность как решето и возле новуса на ЛОб.
freedom_2015• 25 октября 2024
Ответ дляsilma
Я только помню прилет ракеты в дом
В новинах раз була повна тиша ,але чутки ходили що влучання саме було ( а вже другий раз писали.Здається в той день коли і дит.лікарню
Наталка -русалка• 25 октября 2024
Ответ длябресточка
Через минут 20 уже все будут знать, где этот дом.
Киев маленькая деревня.
Не зрозуміло навіщо , мабуть для рашистів
Ответ дляНаталка -русалка
Все одно коридор це таке собі ’укриття’ скоріше для заспокоєння
Та ні. Знайома в Харкові не так давно була дома в коридорі, коли прилетіло в дом щось, не знаю то каб був чи ракета, але з нею все гаразд. Хоча в квартирі одна кімната без підлоги. Фото ще були в мережі будинку без середньої частини, це її будинок.
NesmeyanaYa• 25 октября 2024
Ответ дляRemensa
Та, що в поліклініку бігла і по дорозі накрило(( На Трої
То було не на Трої
SantaMonika• 25 октября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Це не район ,а конкретна назва
Что бы, вас немного успокоить
Все прилеты обсуждают сначала в группах по местности. Все быстро, сразу.
Потом, обычно, они в раша пабликах
Потом, уже только на других ресурсах
Инфо сливают за секунду, без вас или нас
Потом, обычно, они в раша пабликах
Потом, уже только на других ресурсах
Наталка -русалка• 25 октября 2024
Ответ дляRemensa
Це не один на жаль такий випадок