Сусідка зверху• 26 октября 2024
Черги на пунктах пропуску Україна - Польща
Хто нещодавно їздив з України до Польщі, чи великі черги були на пп, чи довго ви стояли у черзі? Незабаром буду їхати до Польщі пасажирським автобус та якщо чесно дуже переймаюсь через ці черги, через це хочу придбати квиток на літак на два дні наперед
Янгол в камуфляжі• 26 октября 2024
Їдьте поїздом, це зазвичай без затримок, максимум - година від графіка
Сусідка зверху
• 26 октября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Через який пропускний пункт?
Усі, мене усі пп цікавлять
Джонсонюк• 26 октября 2024
Ответ дляСусідка зверху
Усі, мене усі пп цікавлять
В усіх усіх по різному
Белочкой зови• 26 октября 2024
Мама їхала 5 днів тому, черг особливих не було, за дві години пройшли обидві митниці і догляд речей. А потім тільки їх автобус загнали ’ на яму’ і ще десь години 4 чекали у приміщенні. На зворотньому шляху пройшли швидко, навіть здається приїхали раніше , ніж по графіку обіцяли