Коник-стрибунець• 26 октября 2024

Колоноскопія і гастроскопія під наркозом

Дівчата, розрадьте мене. Дитині призначили колоно і гастро під загальним наркозом (2 години наркозу сказали буде), будуть брати біопсії.
Але зараз дитина почувається добре, стул нормалізувався, болів немає, температура в нормі. І я себе гризу, може не потрібно то робити.
По аналізам - кальпротектин більше 800 і прихована кров в калі, але то бралися аналізи, коли в неї була температура і їй було зле. Зараз її зовсім нічого не турбує
Тарабарщина• 26 октября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Подивіться, якщо є можливість.
У вас не підтвердили ВЗК?
На щастя ні. Ви написали і я згадала. Робили в них. Різні гастроентерологи їх радили.
Автор, вам треба заспокоїтись. Я розумію, як це важко. Але, головне, щоб результати дослідження були хорошими. Все інше переживете. Це не так страшно). Дві години - то вся тривалість процедур з виходом. Ви в надійному місці. Робитимуть під Пропофолом. Дитина заснула - прокинулась. Все буде добре. Тримайтесь там)!
So_so• 26 октября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Бачила ваші відповіді в інших темах. Ви маєте чи хтось із ваших близьких таке захворювання? Наскільки можна довіряти лабораторії діла (прихована кров, кальпротектин)?
Куди краще віддати зразки біопсії на аналіз? Лікар рекомендує CSD, це ок лабораторія?
Напишите мне в личку пожалуйста