Неначасі• 26 октября 2024

Підкажіть, в якій валюті та формі краще зберігати заощадження?

Трохи планую накопичити, і це на довгий строк буде, десь років на 5 зберігати треба. Сума не те щоб велика, максимум $10000 загалом вийде за весь час. Почала збирати готівкою долари, але не хочу ризикувати так всю суму, хочу частинами по-різному зробити.
Підкажіть, будь ласка, на ваш погляд, як ще варто зберігати? В євро, напевно, ще зроблю частину. Але все готівкою теж не хочу, але й депозитами не дуже довіряю. Буду вдячна за підказки.
КучМала• 26 октября 2024
Ответ дляГейТуда
В 1917 году золото/серебро спасло некотопых людей, в 1933, в 1941-45 золото/серебро помогло выжить. В наши года, эти металлы помогли некоторым выехать через кпп, спастись при евакуации.
Вот и рассказала
Порівнювати другу світову війну і реальну ну ще смішніше.
Щодо виїхати, ну нехай автор скористається вашою порадою. Її справа. А дати 100 євро і проїхати, то не так романтично? А якщо виїде безкоштовно, то закордоном може це все своє покласти на поличку і радіти,що вклала гроші. Якщо автор купить золото не у злитках, то через хвилину після покупки її скарб вже стає на 50 відсотків дешевше. Ну така собі інвестиція на майбутнє.
Про землю ,які варіанти?

КучМала• 26 октября 2024
Ответ дляНеначасі
Цікавий принцип, напевно, теж його візьму за основу.
Бо це практично єдиний раціональний спосіб в умовах війни
Кастрюлька• 26 октября 2024
Большую часть держу в долларах, потом евро. Сейчас купила холодный кошелек и все перевожу в erc 20 , уж много разговоров что наличку хлопнут в один момент
ГейТуда• 26 октября 2024
Ответ дляКучМала
Про землю ,які варіанти?
Вы очень далеки от инвестирования, а еще дальше от сохранения средств...
Это исправимо. Через опыт
Всюди влазю• 26 октября 2024
В разных
Всюди влазю• 26 октября 2024
Я взяла облигации военные, евро наличные
КучМала• 26 октября 2024
Ответ дляГейТуда
Это исправимо. Через опыт
Я думала, що вже анекдоти закінчилися, а тут так продовження 🤣
Ну звичайно з вашим досвідом 1937 та другої світової я не буду спорити.

ДинамоКит• 26 октября 2024
Ентеріум, біткоїн,
Якщо на такий термін то х10 легко можна отримати но рості ціни
жінка незаміжня• 26 октября 2024
Ответ дляНеначасі
В здоров´я активно зараз вкладаємо, в одні лише зуби вже пішло більше 40 тис гривень.

Загалом це хороша порада, але мені треба і саме ’живими’ грошима, як запас. які потім легко можна буде конвертувати. Бо з зубів я потім назад ці гроші не вийму.
Ми дитині легкий карієс 1 зуба полікували за 7000 грн.
Це не крута стоматологія,і думаю треба швидко зуби всім підлатати,бо як ще здорожчає ,то не потягну.
ДинамоКит• 26 октября 2024
Ответ дляжінка незаміжня
У Львові за 700грн карієс пломбують....хоча у місцевий бідних айтішниць своя бідність/некрутість
Байрактарна• 26 октября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Половина долари, половина євро. Я в депозитах зберігаю 20 років
В яких банках? Як називається вид депозиту?