Бензопирен• 26 октября 2024

Є хто переривав вагітність через виявлену патологію на пізніх термінах

Розкажіть свої історії, як це все проходить ..
Та никада в жизни• 26 октября 2024
Уснули,проснулись,побыли день в роддоме и пошли домой

автор Бензопирен • 26 октября 2024
Ответ дляТа никада в жизни
А який був термін
Та никада в жизни• 26 октября 2024
Ответ дляБензопирен
А який був термін
24 недели,не захотела рожать.просто обошлось дороже,чем обычный аборт
Та никада в жизни• 26 октября 2024
Ответ дляБензопирен
А який був термін
Ничего страшного нет,не ссыте
So_so• 26 октября 2024
Сочувствую. У меня подруга прерывала беременность в 21 неделю. В 18 амниоцентез, пока получила результат, потом комиссия.
Технически это искусственные роды.
Місячне Сяйво• 26 октября 2024
Зараз напевно інші технології, але в 2002 в 28 тижнів мені переривали введенням соляного розчину.Сказали що дитина зразу помирає, серце типу вражається. А вона пищала після народження як киценя... В історії побачила срок написали 26 тижнів, потім дізналася що в 28 вже не можна таке робити, але, напевно, пожаліли чи щось таке. Величезним шприцом щось вводили в матку, через день крапельниця і почалися пологи, жахливий біль, я так верещала, що з іншого крила з 1 поверху(а я на 3 була) люди приходили питати що за жах тут. Світ переставав існувати коли перейми приходили,навкруг суцільний біль залишався.
Причина штучних пологів- множинні вади розвитку, і зовні і внутрішні патології.
Сумно це згадувати, тошно(
автор Бензопирен • 26 октября 2024
Ответ дляSo_so
Технически это искусственные роды.
Я поки що чекаю на результати, але хочу бути готовою до будь-яких сценаріїв, з моїм щастям може бути саме найгірше
So_so• 26 октября 2024
Ответ дляБензопирен
Сразу договоритесь про эпидуральной анестезию. Кто там выше написал про заснул-проснулся в 24 недели, это ложь.
Но пусть результат будет нормальный кариотип!
Напишите потом.