КликОЛЬКА• 26 октября 2024
Шо там в Швейцарії? Де поселяють, скільки платять?
Розкажіть, хто там. Як вам?
Сиреневенькая• 26 октября 2024
Подруга приехала в начале войны, живет в центре Женевы, но она говорит таких вариантов давно уже нет
КликОЛЬКА
• 26 октября 2024
Хто не в курсі, йдіть з богом. Давайте обійдемось хоч раз без ваших ’ага, і на мальдівах вілли дають’
КликОЛЬКА
• 26 октября 2024
Ответ дляСиреневенькая
А які є? В селах десь? А платять скільки?
Не любовница• 26 октября 2024
Ответ дляПукимончиг
Чим годують?
Сыром же и молоком альпийских коров
ніколи такого не було• 26 октября 2024
бункер в Берне.
Сначала только туда. Дальше просто везение. Если семья - комната в общаге. Если один - койко-место.
Ни Цюрих, ни Женева ни Берн не счетят уже давно. Села в горах.
О стоимости жизни писать не буду. Погуглите.
Пукимончиг• 26 октября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Отак всі, хто добре влаштовуються, потім кажуть, що такого вже нема
КликОЛЬКА
• 26 октября 2024
Ответ длялюбименькая
Скоро лижний сезон, то вже починають селити в комплексах
Да-да, ми в курсі. А на літо до моря переселять. Так і живем
любименькая• 26 октября 2024
Ответ дляУслада
І лижи дають?
І інструктора гарного
Все дають пакетом
ніколи такого не було• 26 октября 2024
Ответ дляСиреневенькая
уже года 2 как нет и не будет
КликОЛЬКА
• 26 октября 2024
Ответ дляніколи такого не було
уже года 2 как нет и не будет
Кого нет?
КликОЛЬКА
• 26 октября 2024
Ответ дляніколи такого не було
бункер в Берне.
А допомога яка?
ніколи такого не було• 26 октября 2024
Ответ дляПукимончиг
Чим годують?
еда отличная, 3 раза в днь. Перекусы - яблоки, чай , кофе. Можно выходить в магазины, но досмотр
Сиреневенькая• 26 октября 2024
Ответ дляПукимончиг
Ну я живу в Базеле (не беженец) и тоже вам скажу, в начале войны все было иначе. Сейчас в городах никого не селят
Вакцениро Вона• 26 октября 2024
Ответ дляніколи такого не було
бункер в Берне.
Бункер? Звучит страшно
Ласковая_львица• 26 октября 2024
Знакомый в Женеве. Поселили в какую-то общагу, но условия норм по его словам. В комнате еще 1 человек кроме него.
ніколи такого не було• 26 октября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Кого нет?
квартир. Особенно в Цюрихе и Женеве. Эти города переполнены
Пукимончиг• 26 октября 2024
Ответ дляСиреневенькая
А чого?
Сиреневенькая• 26 октября 2024
Ответ дляПукимончиг
А чого?
Потому что много людей приехало, жилья нет свободного
Пукимончиг• 26 октября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Значить там дуже добре, якщо всі сидять на насиджених місцях
Люблю пиво• 26 октября 2024
Ответ дляПукимончиг
... и не собираются съезжать
Пукимончиг• 26 октября 2024
Та й в селі мабуть там добре. Можна влаштуватись на роботу на ферму і жити там. Там села мабуть гарні як і в Англії.
ніколи такого не було• 26 октября 2024
Ответ дляПукимончиг
Я знаю тільки, що там мінімалка найвища з усіх країн
Так. А ще знайте що оренду ви у Цюриху за 2 тис *уй знайдете, бо українцю не дають її, і взагаді конкуренція зі всього світу ого-го.
Далі, страховка = 500 євро на людину. Це мінімумю
Далі - проїзд. З мого міста до роботи у Цюрих - 350 євро в міс.
Далі моб зв´язок та вай фай який ну зовсім не по таким цінам як в Україні.
З цієї мінімалки вичитайте уте все. І додате що у мами 2 дітей. Виходить капець.
Ціни відрізняються від німецьких у 3 рази. На продукти. Одяг майже по таким же цінам
Квітка Миру• 26 октября 2024
Ответ длялюбименькая
и лыжи сразу выдают
ніколи такого не було• 26 октября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
А допомога яка?
від 300 франків. Від кантону залежить. Є такі гемайнде де зовсім не платять. Селять у общагу, та дають картки у магазин на місяць. Я знаю такий, і знаю як там живуть люди.
КликОЛЬКА
• 26 октября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Погано?