Файна цьоця• 26 октября 2024

Діти в автобусах стоять по 19 годин на кордоні

Укрзалізниця запустила додатковий поїзд, до Ужгорода, але прикордонники не встигають опрацювати всіх дітей, бажаючих приторкнутися до європейських цінностей, які сидять в автобусах. І навіть не намагаються.
Третій сорт іде на екскурсію подивитись Європу.
Знущання.
Хто відповість за це неподобство?! А ніхто. Для нашої держави це нормально.
Діти і супроводжуючі голодні, виснажені морально, не хочуть вже нічого. Гарний сонячний день провели не на екскурсіях старовинними містами, а у якійсь прикордонній сраці.
Краковець
Все знаю від і до• 26 октября 2024
На гор.линию жаловались или только сюда?
Все і одразу• 26 октября 2024
О, а тут тьоті пишуть що за 20 хвилин кордон пройшли
66сезон666серия• 26 октября 2024
Автор, а як черги на Краковці пов´язані з потягом до Ужгорода?
Прилипало• 26 октября 2024
такое везде
Все і одразу• 26 октября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Краківець село, там немає горлінії
Нічна ненажера• 26 октября 2024
Ну экскурсии это не первая необходимость. И вообще, едьте поездом и не будете стоять по 19 часов на границе. А если взрослые стоят, то это не знущання?
Украиночка• 26 октября 2024
Як це пов´язано з укрзалізницею та дітьми?
Я стояла 18 год в серпні, автобус.

Просто, що наші погранці, що поляки відносяться як до третього сорту...
Їм пофіг, і усім пофіг, крім людей в черзі на кордоні
Я не чарівниця вам• 26 октября 2024
Сьогодні син пройшов Раву-Руську за 2 год. Там ж якісь електронні черги зробили, ні?
Украиночка• 26 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Яким транспортом? Яку ще електронну чергу????
Все і одразу• 26 октября 2024
Ответ дляУкраиночка
Давно давним автобуси займають ел. чергу
Я не чарівниця вам• 26 октября 2024
Ответ дляУкраиночка
Автобус. Цілий 2-поверховий автобус дітей
Щодо черги : літом їхали в Болгарію, то водії підгадувати час прибуття на кордон, казали що є ел черги
Украиночка• 26 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Можливо тільки тий пункт
Прилипало• 26 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
и что, вы приехали, обьехали очередь и поехали?
Работать надо• 26 октября 2024
До чого тут Укрзалізниця тільки? І що треба робити з дітьми, без черги пропускати?
МУСЯкомарова• 26 октября 2024
Ответ дляРаботать надо
Без чого?
Мелочунь• 26 октября 2024
Так вони стоять чи сидять?
Работать надо• 26 октября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Без чого?
Виправила, дякую.
Я не чарівниця вам• 26 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Ні , чекали десь год 3, але не 19
автор Файна цьоця • 26 октября 2024
Ответ для66сезон666серия
Потяг додатковий пустили один саме для дітей, хто іде на екскурсії на канікули. Всі вагони з дітьми. Хтось вийшов у Львові, хтось далі поїхав. А потім пересадка на автобуси
Прилипало• 26 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ні , чекали десь год 3, але не 19
но вы кого то обьехали или последними стали?
автор Файна цьоця • 26 октября 2024
Ответ дляУкраиночка
Я стояла 18 год в серпні, автобус.

Бо поїзд додатковий, потім дітей грузять в автобуси і далі хто куди
Работать надо• 26 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Так потяг до Ужгорода ж тільки. До чого тоді кордон? І де Ужгород, а де Краковець
Я не чарівниця вам• 26 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Відверто, не звертала на це увагу. Перед нами було 2 автобуси. Я ще була здивована, тому що тут читала як люди мало не добу стоять
автор Файна цьоця • 26 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Наші діти теж їздили до Болгарії, але все одно 7 годин витратили на українському кордоні. Але зараз 19 це взагалі жах
Пік Антна• 26 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Грузять...
автор Файна цьоця • 26 октября 2024
Ответ дляРаботать надо
Там майже всі дитячі автобуси стоять. Укрзалізниця до того, що запустила поїзд, не подумавши про те, як будуть справлятися з натовпом автобусів пункти. Це ж потяг тільки до прикордонних міст, а далі автобуси
Работать надо• 26 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Так можливо не Укрзалізниця про це мала думати? Вони і так покращили частину шляху. Так би на автобусі пиляли.
тянитолкайка• 26 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
І ми в Грецію їхали. То вичікували в Чернівцях, що б на 21 бути на кордоні, тому що черга. Але то таке. Багато факторів впливає.
тянитолкайка• 26 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Стояли в черзі літом на Румунському кордоні. І так, пропускали автобус, тому що в електроній черзі він був перед нами
Обращеница• 26 октября 2024
А мужчины так вообще горными тропами вынуждены пробираться, чтобы приобщиться к европейским ценностям.