Файна цьоця• 26 октября 2024

Діти в автобусах стоять по 19 годин на кордоні

Укрзалізниця запустила додатковий поїзд, до Ужгорода, але прикордонники не встигають опрацювати всіх дітей, бажаючих приторкнутися до європейських цінностей, які сидять в автобусах. І навіть не намагаються.
Третій сорт іде на екскурсію подивитись Європу.
Знущання.
Хто відповість за це неподобство?! А ніхто. Для нашої держави це нормально.
Діти і супроводжуючі голодні, виснажені морально, не хочуть вже нічого. Гарний сонячний день провели не на екскурсіях старовинними містами, а у якійсь прикордонній сраці.
Краковець
автор Файна цьоця • 26 октября 2024
Ответ дляОбращеница
А мужчины так вообще горными тропами вынуждены пробираться, чтобы приобщиться к европейским ценностям.
Железный занавес по-украински
Обращеница• 26 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Железный занавес по-украински
Можно проявить сознательность, сходить сами знаете куда, там, при определенном везении получить инвалидность и с чистой совестью рассекать по заграницам, но уже не в полной комплектации.
Ms. Доброта• 26 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Железный занавес по-украински
Не їдьте через поляків (гірше пшеків тільки цигани), краще через мадярів чи словаків.
Ми стояли в Берегово 2 години (попереду 2 автобуси без черги), в Косино не буває автобусів.
АяВсёЗнаю• 26 октября 2024
Хватит ныть
Прилипало• 26 октября 2024
Ответ длятянитолкайка
Стояли в черзі літом на Румунському кордоні. І так, пропускали автобус, тому що в електроній черзі він був перед нами
спасибо
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 октября 2024
Автор зараз всім несолодко
Ваша тема з опери: комусь суп зарідкий, а комусь перли замалі
Та легко!• 26 октября 2024
жесть
для мене черги на кордонах це окремий вид знущання над українцями
Хто там ще говорить, що в нас не рабська психологія
66сезон666серия• 26 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Потяг додатковий пустили один саме для дітей, хто іде на екскурсії на канікули. Всі вагони з дітьми. Хтось вийшов у Львові, хтось далі поїхав. А потім пересадка на автобуси
І???? +
Шумелка Мышь• 26 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Там майже всі дитячі автобуси стоять. Укрзалізниця до того, що запустила поїзд, не подумавши про те, як будуть справлятися з натовпом автобусів пункти. Це ж потяг тільки до прикордонних міст, а далі автобуси
А чого батьки відпустили дітей бозна-куди і не подумали про їх комфорт? Це що, прям життєва необхідність?
Дивне створіння• 26 октября 2024
Ответ дляMs. Доброта
Через Косино 2 години перетинали, наші швидко випускають, а угорці перевіряють авто, речі в валізах
Вибірково автівки відганяють на повний догляд, на ямі, знімали бампери і захист двигуна… вперше таке бачила 🤪
БлинчикБезСметанки• 26 октября 2024
Ответ дляОбращеница
І , і ...
БлинчикБезСметанки• 26 октября 2024
Ответ дляОбращеница
Чоловіку знайомої не повезло, навіть решток не лишилося, щоб поховати. Отак ’сходив’ під Покровськ.
Жерица ночи• 27 октября 2024
О, если в заголовке слово ’дети’, это уже звучит как призыв))Блин, а если это взрослые или старики, то пофигу?
Ничего с вашими детьми не станется!!!
Меломанка Маланка• 27 октября 2024
Самый ужасный КПП , который всем надо объезжать десятой дорогой.
Странно что ваш перевозчик этого не знал

По определению - согласна