Янгол в камуфляжі• 26 октября 2024

Гран- Канарія взимку

Хто був взимку на Гран- Канарії, в Taurito чи десь на півдні ? Як вам ? Що саме сподобалось ? Чи купались в океані взимку ? Де найкращі пляжі ?
Дверной_Проем• 26 октября 2024
Бастують там проти туристів. Навіщо туди пхатися? Наражати себе на якийсь теракт…
автор Янгол в камуфляжі • 26 октября 2024
Ответ дляДверной_Проем
Вони напевно в столиці ?🤷🏻‍♀️🤯
begovelik• 26 октября 2024
Мы были в декабре на Тенерифе,пляж Лас-Америкас, там и купались. Оттуда автобусами объездили все основные достопримечательности: вулкан Тейде, Зоопарк ’Лоро парк’, где есть шоу касаток. Зоопарк очень понравился.
Доктор Хаос• 26 октября 2024
Щодо зими: їхати краще в листопаді чи першій половині грудня. Тоді й ціни нормальні, і погода. Потім вже до весни холодно купатися, вітер, може дощити. Океан не дуже теплий, у грудні було щось типу 20°, мені це холодно, тому басейни, і щодо пляжів не дуже скажу, люблю комфорт, коктейль і шезлонг поки діти плавають. А взагалі скільки там того острівця, можете хоч кожен день в новому місці бути. Обов´язково до відвідин - це Моган і дюни, а також взяти машину напрокат і поїздити по горах, вони неймовірні, набагато більше сподобались, ніж на Тенеріфе.