Firzz• 26 октября 2024
Как вы считаете должны ли не военнообязанные люди принимать участие в опросах
Касательно того до какого рубежа должна идти война? Из мнение должно учитываться или нет? Ну вот с точки зрения логики и здравого смысла. Ну какая—то женщина хочет границы 91 года, но при этом на следующий день садиться в поезд и едет в Польшу или Германию, а за ее хотелки должен воевать кто—то кому не повезло родиться с другим половым органом? И у которого таких привелегий нет… как вы считаете с точки зрения здравого смысла это правильно?
миссДавеча• 26 октября 2024
Хороший вопрос, только голосованием он решаться не будет. Границ 1991 года тоже не будет, но это так, к слову.
Бабулька• 26 октября 2024
З точки зору здорового глузду, примусова мобілізація - це абсурд.
Якщо не буде примусової мобілізації, то далі все просто. Хто хоче - той іде та воює. Хто не хоче - не воює. Якщо бажаючих мало, отже, ця країна нікому не потрібна, і вона зникає з політичної карти світу.
миссДавеча• 26 октября 2024
Ответ дляБабулька
Добровольці закінчилися у травні 2022 року, тобто досить давно. Щодо існування країни, це залежить не лише від бажання населення. У нашому випадку рішення приймаються за межами незалежної.
Бабулька• 26 октября 2024
Ответ длямиссДавеча
Це не робить примусову мобілізацію менш абсурдною.
Ответ длямиссДавеча
Они не могли закончится в мае 2022 года — поскольку весь 2022 год добровольцев с трудом принимали военкоматы, поскольку мест не было
миссДавеча• 26 октября 2024
Ответ дляБабулька
Особисто я категорично проти примусової мобілізації ’незахищених верств населення’, тоді як крутелі для себе та своєї обслуги, включаючи правоохоронні органи, всі питання вже вирішили.
ПростоБелка• 26 октября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Разом ходили на вибори - разом і вигрібать.
Особливо після того, як добра половина вже розбіглася по світу))
Бабулька• 26 октября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
А мені це за те, що я вчасно не прибила свого сусіда, якій радісно ходив та ляпав ’Хоч поржом’? Ну бачила ж, що він ідіот, але не зупинила.
миссДавеча• 26 октября 2024
Ответ дляFirzz
З чого це ви взяли? У нас у військкоматі влітку 2022 року було зовсім порожньо, вже тоді виробничники, директори підприємств, приїжджали домовлятися, ’авто в донат, а ви моїх працівників якийсь час не чіпаєте’
ПростоБелка• 26 октября 2024
Ответ длямиссДавеча
Точно, наш навіть за свої купував авто, щоб тільки фірмові не забрали.
миссДавеча• 26 октября 2024
Ответ дляПростоБелка
Повторюся, влітку 2022 року керуючі підприємствами, начальники цехів приїжджали у військкомат вирішувати питання. Тоді можна було отримати напівофіційну броню за донат, відкупитись залізом. Добровольці закінчилися, щойно масово з´явилися прапори на цвинтарях.