Ответ дляНеправдиша
У сусідки 5 дітей, вийшла заміж))) і ще народила одного
Що це за чоловiк-аленяка попався??
Асталависта бэйби• 27 октября 2024
Неправдиша• 27 октября 2024
Ответ дляTolik-e92a
Що це за чоловiк-аленяка попався??
З вашим підходом і без дітей не візьмуть. Жінка себе й дітей забезпечує , юрист, приваблива
4есотка• 27 октября 2024
Ответ дляМаурита
А зачем ей замуж выходить? Это ж сколько жратвы готовить
Так муж тоже может ))
Все і одразу• 27 октября 2024
Ответ дляTolik-e92a
Що це за чоловiк-аленяка попався??
Так що там ваша доця 40 річна?
Скільки у вас онуків?
Двоє?
Вона певно розлучена?
Даааа, шкода вас канешно....
Скільки у вас онуків?
Двоє?
Вона певно розлучена?
Даааа, шкода вас канешно....
Все і одразу• 27 октября 2024
Ответ для66сезон666серия
Зачем женщине замуж? Чтоб что?
Шоб толікам сраку на поворотах заносить.
Принеси, подай, чого це ти картоплю смажену їси
Тра Ля Ля• 27 октября 2024
Ответ для66сезон666серия
Зачем женщине замуж? Чтоб что?
Некоторым просто нравится
Апофиозная• 27 октября 2024
Одна знайома вийшла заміж з двома дітьми. Менша була грудною дитиною і вітчим цю дівчинку дуже полюбив, а от хлопцю старшому не пощастило. Вітчим з нього знущався і намагався вигнати навіть з власного дому. Хоча хлопець дуже толковий.
А головна проблема в тому, що мама робила вигляд, що цього не бачить, бо боялася втратити цього виродка.
Тому нормальній жінки краще буди одною, ніж бачити як якесь бидло принижує її дітей.
Мастер Пис• 27 октября 2024
Можно выйти и с 2. Просто сложнее. Мало кто хочет обеспечивать чужих детей. Одно дело когда женщина при деньгах, сама в состоянии достойно обеспечить своих детей, совсем другое - вешает их на чужого мужика под видом любишь меня - люби их. Ну кому оно надо особенно сейчас? В редких случаях выходит с 2 детьми даже удачно. В самых распространённых- выходят за того, кто берет.
Ответ дляИРИНА 25
водянова с 4 детьми вышла замуж за миллиардера
Ахаха, жаль что ты не Водянова с миллионами))
Щаслива Я• 27 октября 2024
Ответ для4есотка
Почему невозможно? Я с тремя вышла
Мама и сестра вышли с двумя
Щаслива Я• 27 октября 2024
Ответ дляАпофиозная
Откуда ж выродки берутся?
Принцепесочка• 27 октября 2024
Ответ дляTolik-e92a
Толік, Водянова для міліардера така ж бідна, просто він не трясеться за стару мамкину шубу іі не боїться «переплатити» як ти
Ответ дляПринцепесочка
Если бы он не боялся переплатить, то взял бы себе красивую но бедную, а не богатого крокодила Водянову.
СпайдерВумен• 27 октября 2024
Ответ дляНеправдиша
И шо, хороший мужик, живут в достатке или прибился алкаш, лишь бы был
Неправдиша• 27 октября 2024
Свекруха другий раз вийшлв заміж з двома дітьми. Дітей і квартиру лишила першому чоловіку. Сини її люблять
Апофиозная• 27 октября 2024
Ответ дляЩаслива Я
Откуда ж выродки берутся?
Вітчим це з сім´ї алкоголіків. Його батьки вигнали з хоти, щоб не кормити зайвий рот. Він жив у бабусі. Нажаль сам став аморальним типом, але його жінка не краще, якщо таке терпить.