avizo5• 27 октября 2024

Підкажіть, як проходить вступ в Чехії, Словаччині, Польші після 9 класу

Хто має досвід , після нашого 9 класу, підкажіть як проходить оформлення документів, вступ, проживання в гуртожитку та вартість всього процесу.
Всім дякую !
автор avizo5 • 27 октября 2024
Якщо дитина там буде перебувати без батьків. Знаю потрібно опіку оформлювати.
А як далі? Де жити ? Які варіанти з навчанням?

Джемма• 27 октября 2024
Вам ліцей чи технікум потрібно вибрати з інтернатом, таких не так багато.
Веточка сакуры67• 27 октября 2024
Не все школы или гимназии предоставляют общежития. И тут такая практика , что на выходные все едут домой. У каждого школы свои варианты тестов по словацкому и математике. Бывает добавляют общие знания. Обучение в гос бесплатное, общежитие до 100 евро, смотря где.
prozerpina123• 27 октября 2024
Расписывать можно целый день. Потрудитесь найти хоть какую-то инфу сами. Хоть со страной определитесь
Тетяна23• 27 октября 2024
Послухаю
Анна-3f64• 27 октября 2024
Вам нужно на сайты языковых школ посредников, там найдете информацию
Len00K• 27 октября 2024
В Чехии поступить после 9 класса сложнее, чем после окончания школы. Даже для чехов
автор avizo5 • 27 октября 2024
Ответ дляprozerpina123
Я вже зібрала достатньо інформації
Та і син старший у вузі Словаччини навчається . Цікаво знати ще досвід інших людей
автор avizo5 • 27 октября 2024
Ответ дляАнна-3f64
Так, дякую . Вже спілкувалася з ними
Пропонують послуги мовні курси та супровід вступу . Вартість 3-7 тис €
Цікавить саме реальні відгуки
Наприклад старший син навчається у вузі Словаччини. Всі документи та вступ робили самі. Але тепер жалкує , що в Чехію не поступив на навчання
Тому збираю інформацію для порівняння

автор avizo5 • 27 октября 2024
Ответ дляprozerpina123
А взагалі , на ваше повідомлення я відповіла б вашими ж словами з вашої теми :
Куди їхати на захист після Польші , в Нідерланди чи Швейцарію?
На відповіді які вас не влаштовували ви відповіли: «Проходите мимо, если по теме нечего сказать»
автор avizo5 • 27 октября 2024
Ответ дляprozerpina123
Взагалі не розумію людей, котрі не мають що сказати по темі, дають пораду шукати інформацію
Я в темі написала : В кого є досвід..,
Якщо у вас немає, навіщо коментувати?
Чи ви таким чином піднімаєте собі самооцінку?
Ilonka.999• 27 октября 2024
Ответ дляavizo5
Так, дякую . Вже спілкувалася з ними
Цікавить саме реальні відгуки
Тому збираю інформацію для порівняння
А чим сину Слрваччина гірша?
Вибачте, що не по темі.
По темі - у сусідів хлопчик їхав у Словаччину після 9го класу, все робили посередники, Аверс, вже 2й рік, наче все ок.
автор avizo5 • 27 октября 2024
Ответ дляIlonka.999
А чим сину Слрваччина гірша?
Вибачте, що не по темі.
Рівень освіти нижчий . Він навчається на ІТ та спілкувався зі студентами Чехії. В тих вивчаються більш новітні програми