Пригощаю кашею• 27 октября 2024

Помади в мас маркеті

Порекомендуйте нормальні помади з мас маркету. В Брокарді останнім часом дорогувато для мене стало. Купила вчора Лореаль зволожуючу, не саму дешеву за 400 грн. Перед тим як купити дивилась відгуки на мейк апі, на айрекоменді, рейтинг в неї 4,5 нормальний. Ввечері нанесла на губи, то був жах просто, всі недоліки підкреслені, нерівномірно лягла ще й губи висушила( зараз користуюсь залишками Кларанса, то це зовсім інша справа. Може ви знаєте якісь аналоги в мас маркеті?
Зяблик протестант• 27 октября 2024
Автор жизнь одна покупайте!
Сама не знаю• 27 октября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Какая, у примеру?
Hermes
Зяблик протестант• 27 октября 2024
Я хочу парфюм ниши) ни одного из ниши нет, тоже присматриваю
Ондатрова шуба• 27 октября 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Я хочу собі Ланком матову, по відгуках читала, що вона має бути нормальна, не пересушує губи, бархатний фініш, благородні кольори. В Брокарді вона на акції зараз за 1400, жаба щось душить за помаду такі гроші віддати. Чи плюнути і купити?
Купити. Тільки спочатку протестуйте
Я собі зараз шукаю гарну помаду, не можу знайти свій тон, ні в брокарді, ні в еві
КликОЛЬКА• 27 октября 2024
Ответ дляПригощаю кашею
В мене була максфактор помада, в мене всі губи в кірка були
Ви саме цю серію пробували? Це зволожуюча помада, сама здивована була її якістю. Взагалі губи не сушить і смаку ніякого немає
автор Пригощаю кашею • 27 октября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Була колор еліксир
КликОЛЬКА• 27 октября 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Була колор еліксир
Ну тоді у всіх губи різні, вона мені дуже підійшла
автор Пригощаю кашею • 27 октября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Це точно. Бо я перед тим як Лореаль придбати всі відгуки перечитала, за неї такі класні відгуки були, а як нанесла її на губи, то злякалася просто, і 400 грн віддала за неї, а могла ще 300 добавити до тої суми і купити кларанс помаду зі знижкою:)
Чаклунка-ведунка• 27 октября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Какая, у примеру?
Шарлот Тилбери не сушит.
Неправдиша• 27 октября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Они тоже сушат губы, если вы про пиллов талк. И Боби Браун, и Рейр бьюти.
Гуччи матовая не сушит.
Затишне кубло• 30 октября 2024
Шисейдо цветной бальзам,правда это не масс- маркет,но по акциям 860 грн. И точно сушить не будет. Он- мягкий.