Голова колгоспу• 27 октября 2024

Порадьте кросівки для жінки з високим підйомом 42 розміру

Треба купити мамі кросівки, бо ходить в таких страшних, що аж мені стидно.
В неї 42 розмір, нога широка і з високим підйомом.
Розумію, що без примірки важко, але треба купити, бо вона сама не погодиться.
Порадьте будь ласка, на яку фірму чи модель звернути увагу ?
МояХатаЗкраю• 27 октября 2024
Skechers.
Чу Ча• 27 октября 2024
Магазин Laobuv42.
из_под_тишка• 27 октября 2024
у меня 42, кроссовки, сникеры беру мужские. женские только экко мне подходят, но там не всегда нахожу что нравится
Танцепесенная• 27 октября 2024
гуглите ортопедическую обувь или марки, где есть вариант ширина+
Малявка ще та• 27 октября 2024
Беру дитині( теж 42 рр високий підйом) : Marc O´Polo, Sprandi, Fila.
Категорично не підходять найки, Ecco.
Скетчерси треба дивитись по моделі , бо теж не все залазить.
Малявка ще та• 27 октября 2024
Ответ дляТанцепесенная
А при чому тут ширина ?
Нога може бути нормальної повноти, але високий підйом .
Затишне кубло• 27 октября 2024
автор Голова колгоспу • 27 октября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Я теж думала про чоловічі моделі
Танцепесенная• 27 октября 2024
Ответ дляМалявка ще та
А при чому тут ширина ?
Читайте внимательно
автор пишет, что нога широкая
мистерЛяпсус• 27 октября 2024
У меня скетчерс. Меряла в реальном магазине, некоторые модели было неудобно обувать, многие узкие. Мои оказались нормальными. Не вылажу из них сейчас.
мистерЛяпсус• 27 октября 2024
https://intertop.ua/ru-ua/product/sneakers-skecher...
мистерЛяпсус• 27 октября 2024
Размер у меня не знаю какой, на бирке написано us 10, uk 7, eur 40, 27см.