Админко• Изменено 27 октября 2024
Як вам секс з молодшими за вас хлопцями-чоловіками?
Бо мій супер-самець на 15 років за мене молодший.
Чудовий каламбур• 27 октября 2024
Моему 29, и мне 41. Очень нравится
Красивое молодое тело, и много энергии
Сокодавка ще та• 27 октября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Моему 29, и мне 41. Очень нравится
Красивое молодое тело, и много энергии
Как вы решились? Мне 39 , клеится 21 парень. Я не могу, я как подумаю, что я могла бы быть его мамой, так и все, как говорится не стоит
Чудовий каламбур• 27 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
😂а я не знала сколько ему, и он сколько мне. Познакомились на одном курсе , ну и пошло дело
Админко
• 27 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Як це у жінки може стояти стояк?!
Админко
• 27 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
По моєму це Ваше самонавіювання, стереотипщина.
Херсон це Україна• 27 октября 2024
Я б может и хотела молодого юношу, но прекрасно осознаю, что я уже не молода и тело, как не драпируй его в красивые шмотки, тоже уже грустное зрелище для юных глаз. Да и не умею я в постели ничего эдакового , чтоб мои годы ничего не значили. И нет у меня таких финансов, чтоб заманить молодежь 🤷♀️
Сокодавка ще та• 27 октября 2024
Ответ дляАдминко
Як це у жінки може стояти стояк?!
Это выражение, не более
Админко
• 27 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Это выражение, не более
Мені буває з моїм супер-самцем соромно йти по вулиці, бо йдемо разом, а у нього стояк стирчить зі штанів. Це привертає увагу.
useruseruser• 27 октября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Моему 29, и мне 41. Очень нравится
Красивое молодое тело, и много энергии
И много женщин помимо вас
useruseruser• 27 октября 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Спорт и диета
Херсон це Україна• 27 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Спорт и диета
И что? Худая корова еще не газель 🤷♀️
useruseruser• 27 октября 2024
Ответ дляХерсон це Україна
И что? Худая корова еще не газель 🤷♀️
СПОРТ и диета! Вы читать не умеете?
Мочалкин блюз• 27 октября 2024
Супер. Муж на 7 лет младше. По нам разницу не видно. Я выгляжу на пару лет младше, он на пару лет старше
Админко
• 27 октября 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Моника Белучі - 60. Погляньте яка вона зараз. Це Вам приклад.
Херсон це Україна• 27 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
СПОРТ и диета! Вы читать не умеете?
Грим, фильтры и банковский счет делают ее привлекательной. А тетя с Троещины это другая история, даже если она в размере S.
useruseruser• 27 октября 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Чем вас не устраивают молодые и красивые с Троещины?
КохайтесьЧорнобровi• 27 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
СПОРТ и диета! Вы читать не умеете?
Справді думаєте, що можете роздавати поради з приводу спорту та дієт, маючи у 28 років таку фігуру?
useruseruser• 28 октября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ви довго будете одне і те ж моє фото крізь виставляти? Мені шкода вас,що ви зайняті не своїм життям
useruseruser• 28 октября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
І так,я справді так думаю.Що я можу роздавати поради з ариводу схуднення.
КохайтесьЧорнобровi• 28 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Ви про що взагалі?
Це 100 питань про схуднення на Порадниці зробили вас «експердом»?😂
useruseruser• 28 октября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ви про що взагалі?
Покажи своє фото,подивимося,яка ти ’красуня’
useruseruser• 28 октября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ви про що взагалі?
І взагалі - а що тут такого страшного,спілкуватися на ’Порадниці’ з такими ж,хто також худне,або зуднув,для цього ж і створений цей форум.
Так що ваш коментар можна розцінювати просто як безглуздість,чесно кажучи.
Покажіть ваше фото,ми на вас подивимося і поржемо.Тільки не з інтернету качайте.