Кондуктор трамвая• 27 октября 2024
Дівчата, у кого борщ на вечерю, можу приїхати і залишитись на ніч.
Київ, 39 років
Бринзолетта• 27 октября 2024
А ви дівчина? Посуд помиєте? А плиту? Ще холодильник треба розморозити, зможете?
Кондуктор трамвая
• 27 октября 2024
Ответ дляБринзолетта
Мужлан. Хіба що тарілку після себе віддвинути можу
Бринзолетта• 27 октября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
А вы заслужили, чтобы вас так называли? Кто, кто был рядом и оценил ваше поведение? Кошка?
Кондуктор трамвая
• 27 октября 2024
Ответ дляБринзолетта
Свою поведінку можна оцінювати і без сторонніх )
Блондинка в Законе• 27 октября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Хіба якщо потужним членом віддвинете ту тарілку. А таке нещастя,шо борщу з салом напреться і пердітиме в диван- таке не треба,йдіть в квартал виступайте краще
Бринзолетта• 27 октября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Т.е., вы сам себя считаете мужланом, но, тем не менее, предлагаете себя на ночь? Самореклама так себе...
Кондуктор трамвая
• 27 октября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А продукты на борщ?
То не проблема, але хотілося б вже готового, а ось до борщу, звісно, візьму ))
Бринзолетта• 27 октября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Тиндер в реалиях советчицы
Сольется не после разговора или секса, а после борща)
Кондуктор трамвая
• 27 октября 2024
Ответ дляБринзолетта
Можете слухати казочки інших, які вішають лапшу на вуха, пил в очі пускають, а потім створювати теми, що помилились у виборі )))
Кондуктор трамвая
• 27 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Хорошо, приезжайте. Что привезете?
Класично було б з перцем і кусок сала, але не знаю ваших вподобань, якщо цибулі немає, то візьму також і в сільпо заскочу пампушки з часником куплю
Кондуктор трамвая
• 27 октября 2024
Ответ дляKsusci
Це ви так погрожуєте чи заманюєте?
Фото в студію, при чому і зверху, і знизу в робочій готовності, бо варити борщ заради просто поговорити ніхто не буде.
А смак вашого борщу мені теж по фото визначати? Еее ні! Так не піде
Джинци на Флісі• 27 октября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Так мы борща уже поели не хотим. Что вы нам привезете на гостинец, а не себе к борщу?
Кондуктор трамвая
• 27 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Ми? Вас там не одна? )))
Киця-бриця• 27 октября 2024
Ага, сейчас приличная женщина обходится дешевле проститутки.
Проститутке надо заплатить почасово или за ночь.
А приличная накормит, накормит, спать уложит. Еще и стараться будет, чтобы понравиться.
А с тебя максимум шоколадка как знак внимания и нацюцюрник)
Джинци на Флісі• 27 октября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Ми? Вас там не одна? )))
Двое детей и муж, но борщ и комната для гостей имеется
Кондуктор трамвая
• 27 октября 2024
Ответ дляKsusci
Так вашу компетентність по фото я теж не визначу) а хоч буду знати чи мені сильно старатися його варити😂
Ну як старатись? Варіть середньостатистично!!!
Кондуктор трамвая
• 27 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Не випробовуйте долю! Візьму 2 по 0.7 і закуску тоді і спальня не потрібна буде, але вранці важко буде на роботу йти )))
Джинци на Флісі• 27 октября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Снова берете только для себя, а что для нас, на гостинец?
Кондуктор трамвая
• 27 октября 2024
Ответ дляKsusci
Середньостатистично в 39 років? Ну таке, шансів на борщ у вас мало. І з кожним роком все менше.
Знайшли чим лякати )) шансів то менше, але і мудрості більше
Заставляличка• 27 октября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Аж зацікавили) Борщ варити вмію, секс люблю (щоправда, не з першим зустрічним), але ж ви не приїдете, а я не в Києві(
Мизимец• 27 октября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
О, приезжай!
Харьковская область.
Блиндаж тихий, тёплый.
Я тебя как родного накормлю и спать уложу.
Нам нужны кремезни парни. Кормлю мужиков отлично. Борщ вообще коронный.
Харьковская область.
Блиндаж тихий, тёплый.
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 октября 2024
Ооо, у меня как раз борщ только приготовился)) но уже все наелись, будет на завтра)
Кондуктор трамвая
• 27 октября 2024
Ответ дляЗаставляличка
Далеко їхати від Києва?