Семенівни сусідка• 27 октября 2024
Два місяці бронхіту позаду, тфу тфу. Як вилікували за 2 дні.
Моя тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3613790
Чим завершилося.
Було здано повторний аналіз, через значний лейкоцитоз призначено антибіотик. Ще до пн/ср п‘є, але пішла на поправку після другої ж дози. Також приначили в ніс тобрадекс і отривін ПО ТРИ РАЗИ (не знаю нашо, бо ніс був ок уже. Я робила, але не по три рази кожний. А трохи як виходило), також таблетки від кашлю Сінгулар, ввечері 1 шт.
Що я хочу сказати. Що я пройшла не менше 7 лікарів із цим, і можу сказати що оця «доказова» медецина, це якась дурь. І що я нікому не раджу таких лікарів, які кажуть всі препарати викинуть у смітник, бо бо інструкціі вони дозволені, умовно, після закінчення інституту, а хвороба пройде сама.
Чим завершилося.
Губи до вух• 27 октября 2024
в чем суть? что вам помог антибиотик от бронхита? так это база и доказательная медицина
бювет_в_обед• 27 октября 2024
До чого тут доказова не доказова
Лейкоцити (бактерія ) - антибіотик одужання
бювет_в_обед• 27 октября 2024
І якби ви не скакали по 7ми лікарях перший лікар при відсутності динаміки теж би зробив би аналіз і побачив бак інфекцію
Почемучечка• 27 октября 2024
З досвіду : бронхіт майже завжди лікують антибіотиком. Якщо є обструктивний компонент, то + небулайзер. Якщо дитина в лікарні і нема температури, то ще і фіз.процедури.
То лише тут читаю , що рясне пиття і свіже повітря лікують все .
ГейСюда• 27 октября 2024
У мене син після грипу кашляв 2 місяці. Поки робили внгаляції, ставало легше, а потім знову. Де я тільки не була і що тільки не робила, і у пульмонології, і у алерголога, аж поки не потрапили до нормального лора і не виявилось, що це таки гайморит, знову перездали аналізи і теж пили антибіотики, ще ходили на кукушки. А доказовий педіатр в приватній клініці мені 2 місяці морочила голову, призначаючи інгаляції, а потім направляючи до алерголога і пульмонолога.
Однозначная• 27 октября 2024
Ответ дляПочемучечка
Да ладно. У меня дочь до 6 лет болела раз 30 всевозможными бронхитами и только 2 раза назначали аб. За 7-10 дней кашель проходил.
Соглашусь, что никакое питье и свежий воздух не вылечит бронхит.
Семенівни сусідка
• 27 октября 2024
Ответ дляГуби до вух
Суть - виходить так. Но попередні лікарі за стільки часу чогось казали все ок, зараз вже от-от і пройде. Каплі в смітник, інгаляціі неправильно розрахували, вдвічі менші дози. І два міс не було ефекту
Семенівни сусідка
• 27 октября 2024
Ответ длябювет_в_обед
До чого тут доказова не доказова
Кров не призначали. ЗАК - двічі, призначала Я)) просто перший раз відхилень не було. А другий раз, жесть була
Семенівни сусідка
• 27 октября 2024
Ответ дляПочемучечка
Ні, таке слош і рядом
12000 мінімум витрачено