Королева спама• 04 октября 2024
Дуже довго кашель у дитини
Я вде не знаю що це таке. З липня мабуть вже кашель.
Почалося с кашлю легенького 1-2 рази на добу. Думаю , після підвалу. Бо темп і соплів не було, явного грві тобто не було.
Посилився. Повезла до лікаря - призначив дихання фізрозчином через небулайзер, синупрет каплі, алерзін каплі і ще щось. Це я все не стала робити, визвала свою педіатра.
Вона послухала. Легені чисті. Це - мокрота в трахеї, набряк. Призначила три дні інгаляціі пульсікорт. Зробила. Кашель на місці, знов покликала. Знов «чисто», почекайте. Почекала. Кашель є. І так я 3 рази іі звала переслухати.
Пішла ще до дільничого педіатра. Каже жорстке дихання, пульмікорт в чистом виді конячу дозу 5 днів. Я перепитала у своєї - каже що ні. Переслахала ретельно, каже ні. Дайте час, воно пройде.
Пройшов час. Не проходить досі. Повезли дитину в ще одну клініку. Обструкція. Ще якусь інгаляцію призначили, Барбідуал якось так. Два дні по 2р/добу, потім три дні по разу. Дозування наче мале(5 капель на 1,5мл фізрозчину)
Зроблено.
В результаті кашель став страшний, надривний із крякаючим звуком в кінці, але так, кілька разів на день. Коли лежить при укладанні спати. На вулиці, вдома під час гри, нема майже, двічі вроді закашлялась отак з тим звуком.
Також є задишка. Як «болтає» перед сном як ложу іі - то щось скаже - глибокі хекання потім. Як не хватає повітря.
І при вдосі ще додався такий звук протяжно-свистячих, як наче повітря по тонкому каналу проходить, не знаю як описати (можливо у вас було при хворобі - робите вдих і чуєие такий скрип-писк коли ви вже припинили виягувати ротом повітря, а звук все ще йде)
А як уже уложу іі, то спокійно гарно тихенько дихає, носом, як наче все ок абсолютно.
ЩО ЦЕ В БІСА ТАКЕ?!
Зроблено.
ЩО ЦЕ В БІСА ТАКЕ?!
Не худа ні разу• 04 октября 2024
Вместо всех этих действий Вам нужен аллерголог, желательно современный и обследование.
Королева спама
• 04 октября 2024
Куди податися?
Що не так зроблено було?
Я іі раз чи два навіть інколи на тиждень «слухала» у педіатра!
Ну скільки чекати ще
Стан дитини хороший - апетит, настрій, активність.
Що не так зроблено було?
Ну скільки чекати ще
Королева спама
• 04 октября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Яке досліддення?
Здати всі види алергенів, то я вважаю це нереально
Алергіків нема..
Чого так думаєте в цю сторону ?
Алергіків нема..
Чого так думаєте в цю сторону ?
Королева спама
• 04 октября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
В ЗАК - тільки лімфоцитиз
Має ж щось вказувати на алергію, щоб копати в цей бік
Не худа ні разу• 04 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
Яке досліддення?
Алергіків нема..
Чого так думаєте в цю сторону ?
Алергіків нема..
Чого так думаєте в цю сторону ?
Спирометрия обычная и с бронхолитиком. И анализы.
А сдали респираторную панель? Везде 0 класс?
Мейк-ап форева• 04 октября 2024
Коклюш. На улице его почти нет, активизируется ночью. Но если с июля, то скоро пройдет
Стрекоза любви• 04 октября 2024
Нам Пульмікорт дійсно допомагає. Дозування обовʼязково 0,5 два рази на день протягом 5 днів. Не розводити ніякими розчинами. Постаратися вдихати не через маску, а через трубку.
Але враховуючи, що у вас з липня… Можливо ще додатково інфекції приєднуються і процес стає якийсь «вялотєкущий», одна інфекція в іншу переходить? Можливо, дійсно, щось алергічне.
Покорительная• 04 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
Куди податися?
Що не так зроблено було?
Ну скільки чекати ще
Що не так зроблено було?
Ну скільки чекати ще
Так вы не слушали когда вам сразу сказали дышать пульмикортом, пульмикорт дышат до двух недель и дольше, три дня до одного места, уже обструкция вы хотите в больницу попасть
Покорительная• 04 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
Яке досліддення?
Алергіків нема..
Чого так думаєте в цю сторону ?
Алергіків нема..
Чого так думаєте в цю сторону ?
Реально 200 с чем то аллергенов их все сдают кто хочет, и при чем тут есть аллергики в семье или нет
Мастер Пис• 04 октября 2024
У моей дочки тоже подобный кашель, лечили сначала как бронхит и пневмонию. При том что анализ крови был нормальный и рентген тоже, но врач хрипы слышал. Кроме кашля сейчас все симптомы прошли и вчера были у врача. А она говорит что похоже это на коклюш. Когда я сказала что была прививка, то врач сказала что у неё тоже есть прививка, но она им болела. И вообще сейчас коклюш ходит по Киеву
неДоЖиру• 04 октября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
А хіба при коклюші є мокрота?
Сама хворію з кінця серпня. Думаю, що коклюш, хоч і не підтверджений аналізом. Але у мене мокроти не було. На якийсь час покращився стан. Припинила сильно кашляти, сплю лежачи. Вже ніби пішов кашель. Але час від часу з´являються такі приступи, що здається виплюну всі внутрощі.
Королева спама
• 04 октября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Ні, я таких аналізів не знаю
Я відштовхуюся від того що це бронхіт🤷♀️про алергії мені ніхто й не натякав
Не худа ні разу• 04 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
Ні, я таких аналізів не знаю
Очень жаль. Идите и обследуйте ребенка.
Королева спама
• 04 октября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Таке дільнича щось казала. Каже може був коклюш
А як перевірити?
Але ж температури взагалі не було…а коклюш це ж інфекційне щось вроді?
А як перевірити?
Королева спама
• 04 октября 2024
Ответ дляАноним_1859
Вам нужно к аллергологу. Ещё проверить на коклюш.
Як перевірить?
Він де вже якщо був, то мав би вже якось зникнуть? Я не родумію) припустимо був у липні от..
Королева спама
• 04 октября 2024
Ответ дляПокорительная
А Барбідуалом скільки?
Завтра прийом, сьогодні дихали. Можуть як треба і продлить
Королева спама
• 04 октября 2024
Ответ дляDark_Elf
Слушаться у педиатра - это хорошо, конечно. Но далеко не все педиатры умеют слушать, даже те, кто с большим опытом.
Ніхто нічорта не вміє
Я була у чотирьох
Один каже одне , другий друге
Я була у чотирьох
Один каже одне , другий друге
Королева спама
• 04 октября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Очень жаль. Идите и обследуйте ребенка.
Ну що таке ідітє обслєдуйтє
Що це?
Я питаю конкретно: (якщо це Ви писали про алергію) - чому Ви так вважаєте?
Ну я почула, запитати у алерголога ітд. Але ж мають якісь бути підстави?
Є обструкція. Є ж причина кашлю наче. Навіщо ще лізти в алергіі? Є ж проблема така-то. Це ж не кашель ні з того ні з сього..
Що це?
Аноним_1859• 04 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
Як перевірить?
Почитайте этого доктора, видео посмотрите, можно онлайн консультацию. Или просто написать, может посоветует что. В Киеве очно, если не ошибаюсь.
Королева спама
• 04 октября 2024
Ответ дляАноним_1859
Я у Києві
Але що таке та обструкція? Вона млже бути причиною каш, свисту цього?
Королева спама
• 04 октября 2024
Ответ дляАноним_1859
Зайшла в рубрику про кашель, все через 15 сек обривається
Як слухати повністю?(кружечок «кашель»)
Аноним_1859• 04 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
Як слухати повністю?(кружечок «кашель»)
На кружочек, потом там рилс идёт, нажимаем на само видео и там написано ’ смотреть рилс полность’ , это будет полное видео. На фото отметила, что нажимать поочередно. И так каждое видео, которое хотите посмотреть. Или через хежтек, например #кашель, такое под видео в описании написано, синим цветом, нажимаете и показана вся информация про кашель.
Мейк-ап форева• 04 октября 2024
Ответ длянеДоЖиру
А хіба при коклюші є мокрота?
Да, есть мокрота . У меня прям рвал ребенок мокротой. Но есть у кого нюи нету. Если приступы - это яркий такой симптом коклюша
З понеділка на дієті• 04 октября 2024
Мне помогают только ингаляции при обструкции (это когда воздух выходит со звуками, у меня было прям как у расстроенного аккордеона).
Мейк-ап форева• 04 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
А як перевірити?
На таком сроке разве имоноглобулин покажет - есть иммунитет - значит коклюш. Но бывает подключается какая-то ещё инфекция, тогда антибиотики пьют.