Домашка• 27 октября 2024
Кукуха поїхала
Я тільки що кинула в чашку пакетик з чаєм, туди ж всипала ложку кави, залила окропом, і десь з секунд 30 вдупляла, що з моїм напоєм не так 🤪
Розкажіть, яку дурню робили ви, посміємося разом
ДлинноНожка• 27 октября 2024
Я зуби почистила гелем для вмивання замість пасти. Однакові тюбики.((
Уравнобешенная• 27 октября 2024
Ответ дляДлинноНожка
Заливала кашу сметаною , а інший раз-кефіром. Вибачте, написала помилково у відповідь
А я женатая• 27 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
витамины нужно для памяти чи шо
Які порекомендуєте???
Каркуша Клара• 27 октября 2024
Засолила себе рыбку. И вместо того, чтобы поставить контейнер в холодильник, поставила в микроволновку и включила на 3 минуты....
Непозбувна Бентега• 27 октября 2024
Пару дней назад 2 раза пыталась зайти на эскалатор , который поднимался вверх, и не могла понять, почему не спускаюсь.
По телефону разговаривала , на это списываю. Все же не хочется признавать, что Альцгеймера пожаловал.
Домашка
• 27 октября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Рибка була після того ще їстівна?
Одна_на_всей_планете• 27 октября 2024
Розмовляла з кумою по телефону, одночасно прибирала. В якийсь момент замість телефона взяла пульт від телевізора і ще хвилин 5 в нього щось розповідала їй поки до мене не дійшло.
Непозбувна Бентега• 27 октября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Но все равно вкусно получилось.
Каркуша Клара• 27 октября 2024
Ответ дляДомашка
Рибка була після того ще їстівна?
Нет(((. Воняло так всё от этого контейнера. Рыбку жалко, но вонь.
Каркуша Клара• 27 октября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Но все равно вкусно получилось.
Ага, очень)))
Домашка
• 27 октября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
О, в мене років з 10 назад було, що я теж розмовляла по телефону і на вході до ТЦ ходила декілька разів по колу у таких кругових дверях
Щедрик ведрик• 27 октября 2024
У мене дріб´ язок: в ванній стоїть мило в дозаторі і крем для рук з дозатором, банки абсолютно різні, але я постійно путаю, хочу помити руки наливаю крем, хочу зволожити кремом руки набираю мило рідке..
Домашка
• 27 октября 2024
А ще якось зібрала сміття в пакет Таврія, вирішила викинути по дорозі до магазину, в магазині поставила то сміття в камеру схову, скупилася і притарабанила сміття назад додому
Сегодня я не я• 27 октября 2024
Говорила по телефону і ходила його ж по квартирі шукала
Зла така на себе де його поділа
Незнакомлюся• 27 октября 2024
Насипала каву в турку і почала лити воду в банку з кавою, звідки набирала.
Идеальная оптимистка• 27 октября 2024
Ответ дляРяженка
Соль в чашку вместо сахара...
Я недавно досыпала соль в сахарницу и неделю не могла понять какого хрена я каждое утро путаю соль с сахаром и всыпаю соль в кофе. И только проконтролировав то, что я сыплю из сахарницы, а вкус опять не тот, до меня дошло)
Мадам Тю-лю-лю• 27 октября 2024
Ответ дляСегодня я не я
Зла така на себе де його поділа
І у мене таке було нещодавно
Домашка
• 27 октября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Шкода кавочку
Домашка
• 27 октября 2024
Ответ дляЩебетушка
Компот пару лет назад сцедила не в банку, а в раковину
Це, напевно, хоч раз у всіх було
Щебетушка• 27 октября 2024
Ответ дляДомашка
Це, напевно, хоч раз у всіх було
Приятно себя ощущать в обществе единомышленников))
Домашка
• 27 октября 2024
Ответ дляБідося
Замість пакета мівіни залила кип´ятком кусень хліба.Для чоловіка.
Він оцінив?
Сарафанное радио• 27 октября 2024
Нереально смішна темка вийшла, аж настрій піднявся.
У мене теж було і окріп в цукерницю замість в чашку, і чай з кавою разом.
А ще в морозилку клала ковбасу, а потім знайти в холодильнику не могла.