Шальная коклетка• 27 октября 2024
В яку температуру ви вже починаєте носити колготки під джинси/юбки
Файна дівка• 27 октября 2024
Уже ношу хлопковые колготы под джинсы, я мерзну сильно и на работе холодно. Мне что в +10, что в 0 одинаково холодно. С октября по март постоянно холодно!
Леди_в_ночи• 28 октября 2024
Ніколи не ношу під штани або джинси. Якщо холодно, то довге пальто або пуховик. Під спідниці та сукні, звісно, одягаю, але не теплі, максимум 50-60 ден.
Обнемашечка• 28 октября 2024
Капронки під спідниці вже ношу, мабуть з початку жовтня. Під штани ношу х/б легінси коли планую бути довго на вулиці , або коли вітряно. Вже вдягала рази три може.