На кармическом уровне ,
И гормональном. Если к примеру в плоти остаётся адреналин, который выделился у животного от приближающейся кончины.
алергирина• 28 октября 2024
Я була веганом 5 років, це все дивилась і читала.
Пройшло з тих пір 30 років і можу вам з висоти польоту сказати, єрунда!!!!
Мясоїди можуть бути прекрасні люди, а от вегани сволота ще та. Так як спілкувалась і з тими і з тими, все залежить від генетики та виховання.
Знаю вегана який пиздить свою дружину щодня..
Знаю прекрасних добряків мясоїдів.
Автор, то теорії щоб вам було про що думати, краще пройдіть якісь корисні курси і невздумайте не їсти м´ясо. Я і дотепер розгрібаю своє веганство. Людина має отримувати тваринний білок
Знаю прекрасних добряків мясоїдів.
Корочка Хлеба• 28 октября 2024
Венанская секта вербует новых аленей.
Таки нехватка животных белков и жиров сильно сказывается на мозговой деятельности
Впрочем, так работает внутривидовой естественный отбор.
Ответ дляалергирина
Знаю прекрасних добряків мясоїдів.
Ну почему презрительное ’мясоеды’ и гламурное ’веганы’? Нет-нет, травоядные так травоядные
VivaForever• 28 октября 2024
Ответ дляалергирина
Знаю прекрасних добряків мясоїдів.
Есть вегетарианцы которые прекрасно себя чувствуют,не веганы, в пожилом возрасте вегетарианство даже полезно
Ответ дляалергирина
Знаю прекрасних добряків мясоїдів.
Цікаво, що саме розгрібайте?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 28 октября 2024
если человек есть мясо в войну, то у него хорошие доходы, он питает хорошо свое тело и мозг- у него развитое мышление, кроме того от белка хорошие волосы, ногти и кожа. так что ешьте мясо)
алергирина• 29 октября 2024
Ответ дляЕленка14
Цікаво, що саме розгрібайте?
Незасвоюється білок..Старію дуже швидко, косметичні процедури не допомагають.
Порушений обмін речовин внаслідок недобору білка ще в ті часи.
Ой, вам незрозуміти. ....
ЗОШ не допомагає, вітаміни теж. Мучусь
Ой, вам незрозуміти. ....
ЗОШ не допомагає, вітаміни теж. Мучусь
алергирина• 29 октября 2024
Ответ дляЕленка14
бажаю вам одужання
Дякую, люди навіть не підозрюють що вони зі собою роблять
Ответ дляалергирина
Так, це дуже добра справа з вашого боку, що не мовчите про це. Одне діло такі як я пишу, хоч і з медичною освітою, а зовсім інша коли пише людина, яка мала такий досвід. Бажаю вирішення питання і швидшого одужання!
алергирина• 29 октября 2024
Ответ дляЕленка14
Дякую