Нервогенератор• 28 октября 2024

Благаю допоможіть, хто знає, що робити в такій ситуації ТЦК викрали чоловіка

Вчора спілкувалися останній раз ввечері, він був у лікарні, де йому надавали допомогою, після того, як представники ТЦК забризкали його балончиком. З ним були і ТЦК і поліція. Я чула, що він казав, що вони йому погрожують фізичною розправою. Вони його заламали і відвезли в невідомому напрямку. Що мені робити? Куди звертатися? Я написала заяву про зникнення людини. На місце виїхав наш знайомий, але каже, що ніде його немає. По найближчих відділках ТЦК він не числиться.
Домовенок Кузя• 28 октября 2024
Ответ дляНепогодка
Це вже не ваш головний біль. Ви українську і вчили, так що відповідь очевидна
То, что и стоило доказать. Вы юыстро переобуетесь и подстроитесь

Коварная Зая• 28 октября 2024
Думаю,на полігоні
ФрекенБок• 28 октября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
росія хоча б дає можливість всім бажаючим залишити її території..українські чоловіки в Україні не мають такої можливості
Удалено администрацией...
begovelik• 28 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
А почему ваш муж до этих пор прятался?
Почему одни воюют третий год, а другие недотроги?
Почему вы не медсестрствуете и не санитарствуете на передовой?
автор Нервогенератор • 28 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Вночі? Чи коли приїздили? А патрульні розшук людей ведуть? Звідки знаєте, що вони його заламали, ви ж не були там і нікого не було. Хто вам це сказав?
Я ж писала, що як раз це чули по телефону. Як він кричав, що я нікуди з Вами не піду.
Я спочатку подзвонила на 102, в мене прийняли заяву про зникнення. Потім через годину ще раз подзвонила і запитали чи є якась інформація, мені запропонували написати заяву письмово. Патрульні приїдуть і все розкажуть. Так і було
Стрекоза любви• 28 октября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Схоже що ви дружина тцк-ка?? Бо розповідаєте так наче знаєте як зараз в тцк та навч центрах.
Схоже, що ви не розбираєтесь взагалі. ТЦК немає ніякого звʼязку з навчальними центрами.
Раз одела не бу• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Даёт возможность с билетом в один конец, расстреливая
Саме тому в Европі куєва туча українських чоловіків з ТОТ (Маріуполь, Бердянськ, Херсон) ..видно всіх відправили в один кінець для розстрілу..ну-ну

Бабця в мештах• 28 октября 2024
Как думаете, они сейчас на гребут и потом уже это на время прекратится? Или и дальше будет тоже самое как сейчас в таком темпе?
Непогодка• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
А Ви навіть і не починали. В чому ваш патріотизм? В сидінні на порадниці і провладній оплачуваній писанині?
MillenniumStory• 28 октября 2024
Удалено администрацией...
Коварная Зая• 28 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
У автора реально немає ніяких шансів людину звідти забрати. Кажу вам як людина, в корпорації якої намагалися повернути іншу людину через Міністра. Серйозно. І не вийшло.
Я хочу підтримати автора і пишу їй, що в учебці з нього ніхто знущатися не буде.
Єдиний її шанс шукати норм підрозділ, звʼязки і штабну посаду.
Ви, звичайно, можете іронізувати, але я вважаю, що якщо історія правдива, то це реально поради, а не просто як тут більшість пише «погана влада» «погані ТЦК». Так, погані, але ж це не порада для людини в такому становищі. Тому ваша іронія виглядає для мене дивною.
Брат поїхав по роботі в іншу область,зупинила поліція,вийшов,заламали,вночі був на огляді і зранку на полігоні в іншій області.
Божа кульбабка• 28 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
Удалено администрацией...
Раздражевская• 28 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Удалено администрацией...
У вас такая миссия, мужчин украинских спасать, сидя в параше?
MillenniumStory• 28 октября 2024
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 28 октября 2024
Ответ дляКоварная Зая
Якщо доки не ок, то так це і відбувається, на жаль.
младокошкина• 28 октября 2024
Не вірю автору.
Купа нестиковок. Звідкись знає, що його заламали. Ще і патрульні швидко рано вранці додому приїхали.
І повістку заднім числом виписати неможливо. А якщо виписали щойно, то людина ще не порушник
MillenniumStory• 28 октября 2024
Удалено администрацией...
Бабця в мештах• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Адвокат вже працює, але я переживаю за чоловіка, щоб з ним нічого не сталося
Это кошмар, автор отправила мужа на работу, просто нет слов от этого всего и сил уже
Вчера сама лично видела как человек 20 останавливают машины, жизни не дают людям
Почему не нанять каких то африканцев или ещё кого, если им так хочется воевать, они бы рады были сюда ездить на заработки, да тогда война точно надолго будет, но она и сейчас не закончится, а гибнут наши мужчины
Хвильоватиша• 28 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Интересно, как сменится риторика советчиц-патриоток, когда и до них доберутся с военной или трудовой повинностью?
Каждый день публикуют заявления военных «полководцев», которые настаивают, что воевать должны и женщины в том числе, и простигосподи дети 14 лет. Это же не просто так вбрасывается. Нас к этому готовят.

Божа кульбабка• 28 октября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Не прекратится, вчера читала рекомендации западных партнёров, чтобы не проиграть войну в 25 году нужно больше мобилизироаать, и возраст понизить до 21 года.
Советничаю тут• 28 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Удалено администрацией...
нет, у кого связи, тот и выживет.
в Киеве и не только полно вечеринок, клубов, свадеб. элита ж) они неприкасаемые. свободно гуляют живут пилят бюджет.
Просто звязда• 28 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Удалено администрацией...
Кацапська пропаганда? Вам хоч платять за розповсюдження подібних висерів?
Раздражевская• 28 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Удалено администрацией...
А на вашей новой родине тоже так?
Или воюют 3 года почти на чужой земле непонятно за что?
Раздражевская• 28 октября 2024
Ответ дляСоветничаю тут
нет, у кого связи, тот и выживет.
Откуда ему знать, он в параше находится.
MillenniumStory• 28 октября 2024
Если переговоров не будет в ближайшем будущем, тогда начнут мобилизовывать и женщин с подростками и стариками, тем более такие заявления всё чаще стали делать военные деятели и политики. Готовят.
автор Нервогенератор • 28 октября 2024
Ответ дляБолтушка Му
ТЦК уже и не берут деньги. Если план не выполняют то сами пойдут, вот и стараются
Отож, як чоловіка затримали, він чув, що поліціантка сказала, ще одного і все....
СкумбріяП8• 28 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Удалено администрацией...
Кто в дурке вам телефон выдал?
Хвильоватиша• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Він і не ховався. Документи в нього в порядку, навіть свіже влк, вони приколупалися і прямо на місці на блокпості подали його в розшук. І все... Він викоикав оперів, вони поийняли заяву, але далі нічого не йшло, бо казали, що в розшуку
А может быть такое, что ему действительно пришла повторная повестка, которую ваш муж пропустил (не получил)?
Непогодка• 28 октября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Африканцы и остальные приедут потом уже...
Червона ікорка• 28 октября 2024
Гребуть зараз всіх. Навіть якщо документи в порядку і є бронь. Їм потрібно зробити свій план. Затягують в бусік, везуть в ТЦК, там підписуєш контракт і на полігон. Нажаль так. Автор, якщо чоловіка тримали добу в атомобілі, то це ви прошляпили вже. Ну що, що 2 дітей. Їх до друзів, родичів і треба було їхати туди. Був би шанс. Зараз шукайте машину, якщо ваш чоловік був на ній, бо десь же лишив і чекайте дзвінок з полігона. Поліція вам вже не допоможе. Потрібно було одразу летіти туди, навіть з дітьми.