Кастрюлька• 28 октября 2024
Порадьте перукаря (стрижка на середню довжину) на Позняках/Осокорках в Києві?
Треба щоб не "проривав", тобто рівненько гарно градуєровано підстриг волосся що пористе і хвилясте по лопатки.
Знаю тих хто стриже, прориваючи/філіруючи або під кудрявість підлаштовується, а я хочу зараз витягувати волосся, тому хочеться щоб "волосок до волоска" і максимально густоту і довжину як верхнього шару волосся, так і вцілому зберегти.
Супер якщо до 1200грн процедура
Пэрисхилтонша• 28 октября 2024
Вам на фейсбук в группу ПОХ или матусі харківського масиву или типа того..