ГейТуда• 28 октября 2024
Шафа , іти чи лишатися
Ви бачили, що Шафа вже братиме мінус 15 відсотків комісії за товар до 1000?Та комісія і так була надто висока, тепер нема сенсу там лишатися .І купляти не вигідно , і продавати.
ГейТуда
• 28 октября 2024
Ответ длякотопёс
Не видела. Где эта информация указана?
Розіслали всім у профіль
Гжегож Бженчишчикевич• 28 октября 2024
Закладаю в ціну товару всі ці побори, в мене все рівно там краще за всі інші місця продається.
ГейТуда
• 28 октября 2024
Ответ дляЧарівна патика
Ви самі не можете вирішити це питання? Чому?
Ви не можете пройти мимо???!!!ЧОМУ?
дамаАмстердама• 28 октября 2024
Так я и раньше так платила. Не выхожу из статуса ’супер-продавец’, чтобы хоть что-то продавалось
Чарівна патика• 28 октября 2024
Ответ дляГейТуда
Ви не можете пройти мимо???!!!ЧОМУ?
Тому що саме ви створили тему для всіх на форумі.
ГейТуда
• 28 октября 2024
Ответ длядамаАмстердама
Вже цих статусів не буде.
Гола з конопель• 28 октября 2024
ну если я брала парфюм на разлив, и оформила по просьбе продаца 1 мл, стоимость указана в обьявлении- а взяла больше, то ей это выгодно, она останется
ГейТуда
• 28 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так отож!Той товар хто потім купуватиме?З тими усіма накрутками , десь у якихось мереживних магазинах буде дешевше.
дамаАмстердама• 28 октября 2024
Ответ дляГейТуда
Вже цих статусів не буде.
Мне кажется, оно просто решили это откорректировать в условиях войны - когда у многих упали продажи.
Если процент будет тот же, не важно, есть статус или нет
дамаАмстердама• 28 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
И я об этом же
ГейТуда
• 28 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
а вона вам не казала, що потім нам приходить повідомлення типу-вкажіть коректну ціну , інакше ми деактивуємо ваш профіль?
Гжегож Бженчишчикевич• 28 октября 2024
Ответ дляГейТуда
Вони поступово підвищували, то на 5, потім ще на на 3. І кожен раз цей балет на форумі був ’хто його буде купувати?’. Ціни на все ростуть, і люди звичні до цього. В мене як купували, так і купують.
дамаАмстердама• 28 октября 2024
Ответ дляГейТуда
Ну, не скажите. Много людей покупает б/у товары, а на Шафе там хорошо работают фильтры. Вряд ли в сетевых магазинах будут такие цены
На привозе• 28 октября 2024
Після того як мені запропонували оплатити комісію за продажі ще 21 року вирішила зрадити їм з олх
Коли вже всі знов на Кідстафф повернуться, тут мені зручніше і об´явлення виставляти, і фільтри для пошуку зручніші,коли собі щось шукаю.
ГейТуда
• 28 октября 2024
Ответ дляНа привозе
Мрію, щоб усі повернулися на Кідстафф(((
ГейТуда
• 28 октября 2024
Ответ длядамаАмстердама
так я не про бу ...
Ганцю в кєдах• 28 октября 2024
Ответ дляГейТуда
Якщо треба думаю будуть купувати, ціни скрізь ростуть
На привозе• 28 октября 2024
Ответ длядамаАмстердама
Їхні фільтри звісно кращі за олх (там пздц якійсь), але оці мільйони кросівок найк та адидас пошитих в підвалах Одеси чи де, під фільтром оригіналов зводять нанівець всі зусилля по їх пошуку
ГейТуда
• 28 октября 2024
Ответ дляНа привозе
що да то да, і того китайського ще ніколи нема в наявності )))під замовлення)
дамаАмстердама• 28 октября 2024
Ответ дляНа привозе
Тут согласна.
Я просто в целом про еще одну возможность продать/купить что-то
ГейТуда
• 28 октября 2024
Ответ дляАnnеt
я от них ушла лет 5 назад. ни разу не пожалела. постоянно выносили мозг.
а яка альтернатива?В них тільки система поборів добре налаштована, а от система допомоги, звязку , захисту покупців і продавців ну ніяка
Ща как дам• 28 октября 2024
Ответ дляНа привозе
Да, сколько раз пыталась найти кроссовки и нифига. У меня нервов не хватало отсеять этот мусор колхозный от оригинала. Покупала в других местах.