ГейТуда• 28 октября 2024
Шафа , іти чи лишатися
Ви бачили, що Шафа вже братиме мінус 15 відсотків комісії за товар до 1000?Та комісія і так була надто висока, тепер нема сенсу там лишатися .І купляти не вигідно , і продавати.
Советничаю тут• 28 октября 2024
Ответ дляГейТуда
Так отож!Той товар хто потім купуватиме?З тими усіма накрутками , десь у якихось мереживних магазинах буде дешевше.
Так размещение там бесплатное. Пусть висит объявление. Не купят, так не купят
ГейТуда
• 28 октября 2024
Ответ дляАnnеt
ОЛХ. там всё ок.
Але там плати за те, що не продав, тобто за саме розміщення, на Шафі хоч оплата по факту