Хвильоватиша• 29 октября 2024
Новий Холостяк вже в цю пт. Хто буде дивитися? )
Брехати не буду, я чекаю. Звісно в усе це не вірю, але цікаво подивитися.
Дуб береза• 29 октября 2024
Ответ дляЧумачечая_
Він протезований військовий, що втратив обидві ноги. Ухилянт 🤦
Ну конечно. У меня же куча времени фигню гуглить 🤦♀️. Женщины, что с вами?
Хвильоватиша
• 29 октября 2024
Ответ дляДуб береза
Ви витрачаєте на це повідомлення більше часу ніж зайти в гугл і написати ’Новий холостяк’.
Чумачечая_• 29 октября 2024
Ответ дляДуб береза
Ну простіше фігню написати, канєш) Без уявлення, про що пишеш взагалі
МеняАЖтрусит• 29 октября 2024
Ответ дляДуб береза
У вас куча часу поливати брудом незнайомих людей. Та не парьтесь, це типово для вас
Мамин тріль• 29 октября 2024
Ответ дляЧумачечая_
Согласно нашим ТЦК инвалиды тоже годные, так что ничего, может и дальше на протезах бегать
МеняАЖтрусит• 29 октября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Для цього хоча б якийсь інтелект потрібен людині. Мінімальний хоча б(
МеняАЖтрусит• 29 октября 2024
Ответ дляЧумачечая_
Це ж порадниця. Тут за тебе додумають, придумають і все розпишить до кінця життя))
Уравнобешенная• 29 октября 2024
Ответ дляСиликоночка
Знов губаті курки?
А хто ж? Потрібно зробити собі рекламу, щоб можна було підвищити свій прайс
Пишущаяся• 29 октября 2024
Буду дивитися і з порадницею обговорювати ))) Треба хоч тб підключити.
ВсеПроВсехЗнаю• 29 октября 2024
Ответ дляДуб береза
А тут писати час є? Це з вами щось. З нами все добре
Силиконочка• 29 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Він герой. От ви то блєкла точно(((
Ага, і треба ж на СТБ прийти дружину шукати.
ДелайКак_Я• 29 октября 2024
Я буду дивитися). Дуже надіюсь, що зберуться дівчата з якими тусили в темах про холостяка
Хтомолодець? Я!• 29 октября 2024
Какой то сюр. в стране война, а кучка экскортниц бьётся за одного мужика.
ДелайКак_Я• 29 октября 2024
Ответ дляПишущаяся
Силиконочка• 29 октября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
СТБ - це сюр.
Все знаю від і до• 29 октября 2024
Ответ дляДуб береза
На ухилянта не хочу смотреть
ваш доброволець?
Люблю Украину• 29 октября 2024
Ответ дляМамкиня доця
Та воно помітно
Не партесь, ми з різних світів. В моєму немає місця для подібних шоу. 👋
Люблю Украину• 29 октября 2024
Ответ дляДуб береза
Гуглить специально когда-то чувака?) нафиг нужно?
Зато висер свій час знайшли написати про людину, яку не щнаєте
Люблю Украину• 29 октября 2024
Ответ дляМамин тріль
Ви взагалі адекватна?
Дуб береза• 29 октября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Именно
Дуб береза• 29 октября 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Дуб береза• 29 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Еще что? Закончили простыню херни?
Все знаю від і до• 29 октября 2024
Ответ дляДуб береза
К сожалению да.
мой тоже. что поделаешь, это их выбор
Пусин Кукин• 29 октября 2024
Моя мама, наверное, будет смотреть, если не забудет
А сестра этот выпуск смотреть не хочет 🤷🏻♀️
Я никогда не смотрю
Пусин Кукин• 29 октября 2024
Ответ дляМамкиня доця
Як цікаво...одних на вулиці виловлюють, а тут чувак прийшов на шоу і все вау...
У него уже отсрочка.Да и вообще, наверное, исключен из ВУ. Он лицо с инвалидностью