Каяспер• 29 октября 2024

А як вчаться на пілота цивільної авіації?

Там же купа практичних занять має бути?
Просто цікаво. Чи на сімуляторах спочатку відпрацьовують?
Николай-b526• 29 октября 2024
покупают лицензии)

Кіна не буде• 29 октября 2024
Наши сейчас будущие пилоты , учатся в Польше, в Чехии, и Словакия. Германия принимает после обучения 3 лет.
ЧупакабраЗеБест• 29 октября 2024
симуляторы. позже на судне на аэродроме с инстурктором.
На границе• 29 октября 2024
у льотной академії цивільної авіації
кировоградська акаемія випускала
Аноним_1859• 29 октября 2024
Не претендую на правду, але чула неодноразово, що студенти кіровоградського льотного коледжу самі мали оплачувати кількість потрібних годину нальотів (точно пам´ятаю, як летіли в Туреччину і пілот такий молодий, написано було в журналі МАУ, що закінчив Кіровоградський льотний коледж). А щодо навчання в інших державах, то варто дуже ретельно цікавитися, чи в Польщі можуть навчатися іноземні громадяни на пілота, бо там всю підготовку оплачує держава. У знайомих знайомої вчиться хлопчик в Канаді, чула тільки що дуже дорого.
Ось про Польщу (гололовне всі ньюанси дізнаватися до початку навчання)
https://unekostudy.com/index.php/home/statti/254-v...
Аноним_1859• 29 октября 2024
Ось відповідна тема в групі батьків (моя дитина студент в Польщі)
https://www.facebook.com/groups/1746607572237079/p...
Аноним_1859• 29 октября 2024
деальна історія пілота
Досвід навчання в Польщі Микити з Києва – це та ідеальна картинка, яку малюють в голові усі ті, хто мріє вчитися в Польщі і залишитися там жити та працювати. Хлопець поїхав навчатися льотній справі, а зараз живе у Варшаві і працює пілотом польської авіакомпанії LOT – здійснює пасажирські рейси країнами Європи.

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: https://radiotrek.rv.ua/articles/navchalysya_u_pol... було дуже важко. Якщо ти справді хочеш стати пілотом, ти повинен повністю присвячувати себе навчанню: зранку пари, потім практика, вдома - домашня робота і підготовка до екзаменів. Конкурс дуже великий навіть на платному навчанні, однак з 20 людей в групі в середньому лише двоє закінчують навчання саме як пілоти, а не авіамеханіки. Потім треба здати екзамен на ліцензію, а це не лише складно, а й дорого.
Загалом навчання на цій спеціальності влітає у велику круглу суму – це одна з найдорожчих спеціальностей, адже потрібно окремо доплачувати за польоти. При цьому у тебе просто немає фізичної можливості десь підпрацьовувати через брак часу. Однак потрачені на навчання пілота кошти згодом окупляться, адже кваліфіковані пілоти заробляють у Польщі значно вище середнього. Кажуть, за кордоном одержують ще більше, але мені добре й тут, - розповів Микита.

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: https://radiotrek.rv.ua/articles/navchalysya_u_pol...
автор Каяспер • 29 октября 2024
Дякую