Паратруперсупер• 29 октября 2024

Як вибрати матрац?

З чого він має бути, щоб був якісний і надовго? І за підйомну суму
Відкушу все що стирчить• 29 октября 2024
Удалено администрацией...
вре_Динка• 29 октября 2024
поїхати і полежати на різних матрацах, щоб зрозуміти який підходить саме вам
Куколка-мяуколка• 29 октября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Удалено администрацией...
Ой, ні
Куколка-мяуколка• 29 октября 2024
Ніяких пружинних, беріть пінку
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ой, ні
Вам ні, а нам дуже подобається
ВсеПроВсехЗнаю• 29 октября 2024
Покупали матрасы в Юске, дожидаясь акций. А там они бывают отличные, до 60%, еще и с вывозом вашего старого матраса.
Перед этим ездили в магазины и лежали на всем представленном ассортименте. Матрасы выбрали беспружинные, высокие и жесткие.
Куколка-мяуколка• 29 октября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Вам ні, а нам дуже подобається
Просто ви не спали на якісних матрацах
Відкушу все що стирчить• 30 октября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Просто ви не спали на якісних матрацах
людина пише за доступну ціну
МаТраСы• 01 ноября 2024
варіант а: звернутися до людини в повідомленні .
варіант б: послухати фейкові аканти,анонімів,клонів і тп,які за якусь копійчину за своє повідомлення або просто ,щоб форум не вмирав дуже багато порадять)
автор Паратруперсупер • 01 ноября 2024
Ответ дляМаТраСы
Погана реклама. Матрац вже купили
МаТраСы• 01 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Погана реклама. Матрац вже купили
ага. ми всі тут повірили))) клоноаноніму.який навіть не цікавився деталями,а просто вкинув потім ссилку чи торгову марку сам собі)
МаТраСы• 01 ноября 2024
шановні форумчанки. просимо Вас уважно дивитись,хто створює ці теми і хто відповідає.
Справніх форумчан нажаль тут зосталось дуже мало.
Якщо Ви вважаєте пораду анонімів, вкиди ссилок рекламних, клонів фейків з нульовим рейтингом або клони які тільки й створюють тут тупі теми корисними, то дуже жаль. Ви ж розумієте для чого це робиться
МаТраСы• 01 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
не напружуйтесь і не тратьте час. це клон-анонім. його ціль тут друга.
рада бачити тут справжню людину форумчанку. ми тут,як вимираючий вид серед клонів фейкових, а рекламних вкидників