Доброго дня!
Шукаю репетитора для дорослого. Англіська потрібна для роботи. Ціль - покращення мовних навичок, розширення словникового запасу.
Artur-3c92• 17 ноября 2024
Можу порадити індивідуальні заняття в онлайн школі англійської ’Інглішдом’. У них є різні програми, ’англійська для роботи’ також є. Перше заняття у них безкоштовне. Раджу спробувати.