Сусідка знизу• 30 октября 2024

Люди з села , люди з гір то вже не люди , малограмотні тупі

Слів нема …
Я не з села , але заділо псдц
Глаголиця• 30 октября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
в сенсі де? в малих селах повно. конкретно ми їздимо по Черкаській області. сама в шоці, шо люди так живуть.
А можна конкретніше? Бо всі такі школи на Черкащині давно позакривали. І так, є неблагополучні сім´ї, їм просто простіше жити в селі і бухати, пропиваючи дитячі виплати. Але це конкретно неблагополучні, а не в цілому характерні для села.