Сусідка знизу• 30 октября 2024
Люди з села , люди з гір то вже не люди , малограмотні тупі
Слів нема …
Я не з села , але заділо псдц
Бабця в мештах• 30 октября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
А були б ви з села, то зрозуміли б, про що мова.
Я живу в селі, купа людей зараз містян мігрують до села, селяни в місто. То таким куди?
Мастер Класс• 30 октября 2024
Ответ дляБелоснежко
Поступав на військового льотчика це як?
Что-нибудь слышали про вузы воздушных сил? Университеты, училища..
Бабця в мештах• 30 октября 2024
Ответ дляСекретница
З сел люди в бiльшостi хамовитi, простi, безтактнi, тому нiхто не любить селян та вони самi тiкають до мiст хто нормальний.
Брехня.
Copy-Paste• 30 октября 2024
Ответ дляМастер Класс
В Харкові вчать.Однокласник військовий льотчик.
Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба
TANYA 0 0 0 0• 30 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
ну там взагалі раніше важко було поступати, не знаю, як зараз. У мене дядько був військовим льотчиком, то дуже інтелігентний та інтелектуальний був. Хоча, до речі, і з села.
Так, але автор не вказала чи поступив, можливо він не склав вступних іспитів , а пафосу і гонору що поступав на льотчика
Белоснежко• 30 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
в сенсі як? Ви не знали, що на військових льотчиків треба вчитися і інститут закінчувати?
Українською мовою’вступають до інституту’,а не ’поступають в інститут’. Той коментатор же хизується своєю освіченістю.Чому я з села і російськомовна це знаю,а він ні?
Глаголиця• 30 октября 2024
Ответ дляVittoria66
Заздрісні дуже, підступні і хитрі в своїй більшості. І тікають до міст як раз не найліпші представники селянства, тягнучи за собою в міста свою сільську культуру.
Це ви, Проня Прокопівна?
Белоснежко• 30 октября 2024
Ответ дляМастер Класс
Нет,не слышали,мы с села)) Комментарий 66.
Глаголиця• 30 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Але не однаково вчать.
Колись були дівчата і хлопці.Питаю чому такі знання погані.А вони кажуть-один вчитель з трьох предметів.Або два класи разом сидять.Або захворів і взагалі вдома.
Наприклад в чоловіка в селі школу закрили взагалі.Бо 15 учнів на всю школу А колись по 2 класи кожного було.
До речі, правильно зробили. Тепер діти їздять на скулбасах в повноцінну школу з відносно нормальними предметниками. А не як було: фізкультурник веде і фізику, і англійську і труди. Але, чомусь, до людей не доходить.
Бабця в мештах• 30 октября 2024
Ответ дляСекретница
Мышление. В селах очень важно шо люды скажуть, что убивает индивидуальность и прививает стадность.
Фігня повна. Я все життя прожила у місті і чудово почуваю себе в селі. Немає ні стадності, ні хамства. Мабуть подібне до подібного притягується.
Мастер Класс• 30 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Я в курсе). Я писала другой девушке
Гарні диньки• 30 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Так написано, що поступав, а не поступив.
Шкідлива молекула• 30 октября 2024
Ответ дляБелоснежко
Поступав на військового льотчика це як?
Поступав поступав і не поступив
Гарні диньки• 30 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
В мене чоловік військовий льотчик, з села.
Глаголиця• 30 октября 2024
Ответ дляГарні диньки
До речі, мій вітчим, йому 76 років, іноді згадує з гордістю, що він в морське училище поступав.... (Живе далеко від моря все життя). Уточнення: звісно ж, не поступив
Гарні диньки• 30 октября 2024
Ответ дляМастер Класс
Не військовий льотчик, а лише поступав туди.(чи поступив не написано)
ОливьЕЖечка• 30 октября 2024
по своїй роботі часто їздимо селами. з освітою там біда. є такі села, де один викладача веде всі предмети і туалет в лісі у вигляді дерев´яного намету з діркою. зв´язок з інтернетом ловить на одному холмі. і комп один, і той в сільраді. будь яка кольорова обгортка у дітей викликає супер радість і здивування. шкода їх...
Гарні диньки• 30 октября 2024
Ответ дляГлаголиця
Ну жити далеко від моря це не завада бути моряком зараз.
Глаголиця• 30 октября 2024
Ответ дляГарні диньки
А я не про це, якщо уважно прочитаєте
І було це, 60 років тому
Гарні диньки• 30 октября 2024
Ответ дляГлаголиця
А я не про це, якщо уважно прочитаєте
І було це, 60 років тому
Я зрозуміла про, що ви.
Белоснежко• 30 октября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Де це таке?
Бабця в мештах• 30 октября 2024
Взагалі спроба узагальнити містян чи селян за якимись негативними характеристиками, видами і підвидами, поведінкою, це дурість. Всі люди різні, індивідуальні. Тим більше міграція тепер вносить свої корективи. Сидять по світу, по селам, наші містяни на виплатах і не скаржаться.
ОливьЕЖечка• 30 октября 2024
Ответ дляБелоснежко
Де це таке?
в сенсі де? в малих селах повно. конкретно ми їздимо по Черкаській області. сама в шоці, шо люди так живуть.
Метелики на душі• 30 октября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Про що?
Вокруг света• 30 октября 2024
Есть тысячи замечательнейших людей в селах. В селе, где у нас дача, в начале войны один состоятельный человек всех соседей с близлежащих улиц пускал в свой оборудованный подвал во время налетов русских истребителей. Мне абсолютно все равно, ходил человек этот в художку в том селе или в музыкалку. Мне главное, что он остался человеком и думал не только о себе в тяжелое время. А любой летчик мог стать трактористом, если бы родился не в городе. Ну вот просто родители его жили в городе и родили его в городе. А жили бы они в селе, кто-то другой бы говорил, что этот парень спустился с гор и вышел из леса. У многих из нас определенная часть достижений и наследств от пап и мам,и бабушек и дедушек. Не нужно об этом забывать и тогда корона будет меньше упираться в облака.
Белоснежко• 30 октября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Про кольорову обгортку ви перегнули.Та Україна і не Росія,у нас невеликі відстані між населеними пунктами.
ОливьЕЖечка• 30 октября 2024
Ответ дляБелоснежко
я не була на росії. а в селах, за які пишу, була. я не кажу, шо всі такі. є села, багатші за міста. але ще й досі є так маленькі і убогі. нам треба до інтернету підключатися для роботи. то чекали старшу клубу , шоб вона включила один роутер на все село. а мобільний інтернет ловив лише на горі , на яку всі бігають.
Зам. зав. Анонима• 30 октября 2024
Ответ дляVittoria66
ну от ми і бачимо ,яка в нас зараз верхушка. ну чисто ангели. ( Зато з міст.)
Метелики на душі• 30 октября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Деякі люди просто хочуть самоствердитися за рахунок інших, але особо не має чим, єдине що їм пощастило - це народитись в місті , от цим і гордяться все життя.
Тільки той чоловік з великого міста Чернівці може переїхати в Київ і там він по його ж критерії стає селюком
Да. Одна знакомая очень часто любит упомянуть, что она ж ’коренная киевлянка’. Больше похвастаться нечем. Кроме ПТу и маминой квартиры больше никаких успехов.
Бабця в мештах• 30 октября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
в яблучко.