Працівниця року• 30 октября 2024

Посуд в Сільпо як вам?

Тарілки, сковорідки,ножі. Є сенс купувати?
Ніколи не збрешу• 30 октября 2024
купувала ніж - дуже гарний! середнього розміру універсальний
автор Працівниця року • 30 октября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Дякую
ТаЕщеОптимистка• 30 октября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
який саме? можно фото чи посилання?
ВерСаСе• 30 октября 2024
Посуда ( бокалы, стаканы) хлам, мутнеет со временем стекло и бьется от прикосновения буквально.
Ножи от шеф повара были хорошие, острые.
Сковородки и формы такое себе, формы керамические потрескались на 2 части и есть где эмаль треснула паутинкой. Сковородки обычный тефлон как тефаль
Ніколи не збрешу• 30 октября 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
який саме? можно фото чи посилання?
ніж універсальний 13 см, 454 грн марко черветті
Мамин тріль• 30 октября 2024
Покупала еще до войны, часто акции были 19,99 за тарелку, 9,99 за чашку. Пока не разобьете будет нормальная посуда.
Пацан к успеху шел• 30 октября 2024
В мене керамічна червона форма для запікання Marco Cervetti зі старої колекція та чашка ось така. Мені подобається. Чашку нещодавно придбала, ще не знаю чи буде змиватися малюнок в посудомийці. Колись давно була пательня з керамічним покриттям, прослужила багато років.
https://silpo.ua/product/chashka-eat-drink-365-ml-...
Ловлю капці• 30 октября 2024
Ножі - класні. Форма для запікання червона -теж. Всім користуюсь, все якісне.
Кнопус• 30 октября 2024
марко черветті форми для запікання і готовки керамічні просто супер. Маю штук 5. Ніж також гарний
Плакулька• 30 октября 2024
Керамічні форми подобаються .
автор Працівниця року • 30 октября 2024
Сьогодні акція 1+1, на свічки, лотки пласт.,посуд та госп.товари. Тому і питала. Взяла форм для запікання, ножі та тарілки вже. Побачу
ТаЕщеОптимистка• 01 ноября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
дякую