Мания-Величия• 30 октября 2024

На роботі запитали, чи я зробила губи

На роботі запитали двоє колег чи я зробила собі губи, які я ніколи не колола. З чого вони так вирішили?
руки_Крюги• 30 октября 2024
Ну, показуйте вже

PORKA• 30 октября 2024
Мужчины?
автор Мания-Величия • 30 октября 2024
Ответ дляPORKA
Мужчины?
Жінка і чоловік
Ширли-Мырли• 30 октября 2024
А ви зробили геть трошки і все дуже натурально?
Мerida• 30 октября 2024
Губы уточкой делаете постоянно?
Всегда интересно, где люди работают, в таких странных местах. У одной губы, у другой спит ли она с мужем, у третей почему нет парня...
автор Мания-Величия • 30 октября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Я нічого не робила, просто відносно не давно працюю
Путающаяся• 30 октября 2024
Бджілка вкусила?
автор Мания-Величия • 30 октября 2024
Ответ дляМerida
Губы уточкой делаете постоянно?
Не роблю
Невгамовна• 30 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
Ну напевно у вас вони не маленькі

автор Мания-Величия • 30 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
Бджілка вкусила?
Я не колола ніколи губи
Путающаяся• 30 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
Я не колола ніколи губи
Це я зрозуміла. А я про бджілку питаю. Не зрозуміло вам колеги комплімент робили чи навпаки?
PORKA• 30 октября 2024
Боже ну может помаду Вы поменяли может с мужем долго уснуть не могли. Автор, вот реально Вы хотите чтоб мы в мозг людям залезли и узнали сху...ли они решили, что Вы сделали губы? Ну и в принципе Вам не нас...ть на то ,что они решили что Вы сделали губы? Ну и почему Вы своим ртом не спросили , с чего это ты решил, что я сделала губы.... Ну а может это коллеги свингеры и как бы намекают Вам))))
автор Мания-Величия • 30 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
Не знаю, просто запитали, чи я робила губи
Спішу - перекидаюсь• 30 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
Скажіть - ’ні. А от зуби пломбувала. Показати?’
Иванка Бур• 30 октября 2024
Я бы прикололась и сказала: да, губы колола, член отрезала, сиськи вставляла, еще вопросы?
годовасик• 30 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
Ой ну ви ж себе напевно бачили в дзеркало, на відміну від нас. Вам же видніше.
Вам не здається ваше питання дивним для анонімного форуму?
автор Мания-Величия • 30 октября 2024
Ответ длягодовасик
Та середні губи, не малі і не великі
годовасик• 30 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Тю, після таких відповідей ніхто б більше вам нічого не казав. І взагалі не розмовляв
Иванка Бур• 30 октября 2024
Ответ длягодовасик
Это очень страшно конечно, что отцепились бы придурки

годовасик• 30 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Не скажіть. Комунікація важлива на більшості робіт.
Marmu• 30 октября 2024
І шо тут такого? Мене раз тренерша запитала і психіатр казав, як я гарно виглядаю із ’зробленими губами і бровами’ (і губи, і брови свої, не сильно і великі, пухлі трохи). Я поржала, сприйняла це як комплімент. Чого ви драму на рівному місці розводите?) у нас на роботі можемо запитати, хто що колов і які пілінги робив)
Иванка Бур• 30 октября 2024
Ответ длягодовасик
Коммуникация и бестактность разные вещи
годовасик• 30 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Коммуникация и бестактность разные вещи
Часто з новичками розмлвляють на якісь особисті теми ( чи заміжня, чи є діти) щоб зав´язати розмову.
Ну звісно можна встати в позу і показати що вони не тактовне бидло, а ви мамина квіточка
Иванка Бур• 30 октября 2024
Ответ длягодовасик
А как же личные границы, всеми советчицами здесь любимые?
годовасик• 30 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Завжди можна уникнути відповідей, на які не бажаєш відповідати.
Иванка Бур• 30 октября 2024
Ответ длягодовасик
Т.е. автор должна избегать, не отшучиваться раз и навсегда, а задавать нетактичные вопросы вы считаете нормальным. Все понятно
БЦАшка• 30 октября 2024
Авторе, мене теж часто питают, бо вони у мене пухкі та гарні. І я вважаю такі запитання нетактовними. Але досить часто трапляються люди без кордонів. Тому кажу’я не відповідаю на безтактні запитання’ і все
Не боюся осуду• 30 октября 2024
В мене губи невеликі, бантиком,знайома теж двічі запитала,чи я колю губи чи свої.Мені теж здалось це запитання дивним
Аленький носочек• 30 октября 2024
А в мене питають все моє життя чи не єврейка я, бо в мене кучеряве волосся. Помітила, що ці люди всі з села.