ПодругаМужа• 30 октября 2024

Біокамін - плюси, мінуси, підводні каменюки?

Дівчата, є вже в когось? Як воно - гріє? Чи просто гарно виглядає? Чи на спеціальному паливі розоритися можна? Ваші враження, словом.
(фото перше-ліпше для прикладу)
Білий Лосик• 30 октября 2024
Гріє як газова конфорка. І так само палить кисень
ulita25• 30 октября 2024
сушить повітря, треба буде ставити зволожувач якщо у вас немає
JulJul07• 30 октября 2024
Жах просто. Це ж так пожежонебезпечно
Верочка 100%• 31 октября 2024
В мене біокамін, котрий висить на стіні. Між стіною та каміном шматок асбесту, це така вогнестійка штука.
Кисень спалює, тому потрібен або зволожувач, або провітрювання приміщення. Також враховуйте, що потрібно купувати спеціальне паливо.
Про настільні каміни нічого сказати не можу, не було досвіду.