Наизнанку• сегодня в 13:46

А я здала екзамен з німецької

От наче і фігня, а радісно. Бо так мало в цьому чортовому житті стало приводів для радості
Якщо що то здала В2 Beruf
А тепер п´ю глінтвейн)))
Пишу, не читаю• сегодня в 13:56
Ответ дляЗлива інформації
Якщо не секрет, де ви працювали? І який у вас вік? Якщо до 30, то робота мрії попереду.
Работа мечты в любом возрасте возможна, если учиться, работать и идти вперёд, а не забить и рассказывать, что возраст этому препятствие
автор Наизнанку • сегодня в 13:57
Ответ дляРаз одела не бу
У меня поменялось , у вас нет ..
мне бератор как пошла на б2 так и сказал как сдашь будем предлагать офисную работу .. но я сама нашла себе работу не окончив в2 .
У вас образование высшее ? Подтвердили ?
Мабуть залежить від географії ще, я в регіоні де флагманом була хімічна промисловість. Тут зараз економічна жопа. То я без ілюзій. Але треба якось гребти далі
Куколка-мяуколка• сегодня в 13:59
Ответ дляЗлива інформації
Я його здала рік тому.
Трохи розбавлю вашу радість. Це нічого не значить. З роботою швах, якщо немає знайомих.
це правда. сестра двоюрідна сидить з дочкою. дочка здала на С1, мама - В2. Роботи нуль. Або мити засраних дідів у будинку пристарілих. Їх земля біля Австрії. В джобцентрі сказали,що якщо не підуть на роботу- депортація. Сестра ще може піти на курси мови на С1. А її 25 річній дочці (математик за освітою) що хоч роби. мити бабів і зірвату спину. не хочеться. Короче,вони в шоці. Роботи нема. 4 роки старань,а роботи нема
Злива інформації• сегодня в 13:58
Ответ дляРаз одела не бу
У меня поменялось , у вас нет ..
Що це за земля? Після В2 офісна робота. Ви теж глінтвейну напились? Де ви знайшли собі роботу?
Освіта у мене вища. Поки у процесі підтвердження. Без підтвердження вважається, що освіти немає.
Уравнобешенная• сегодня в 13:58
Ответ дляНаизнанку
Мені 43 і у мене між в1 і В2 пройшло більше року. Раджу йти зразу на В2, бо я не знала нічого, а ще й забула. Було важко
Мне 49 и немецкий важко хочу хоть какой то миниджоб, ну и в2 наверное придется.
Очень рада за вас, пусть все получится!
Мамзелькіна• сегодня в 13:58
Вен ди зольдатен дурш ди штадт марширен,
Офнен ди медхен ди фенстер унд ди тюрен.
Танцирен, танцирен, зольдатн, официрен!
Ай варум, ай дарум, ай варум, ай дарум.
автор Наизнанку • сегодня в 13:58
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ну яка депортація? Моя сестра, яка до речі В2 завалила, була вчора на співбесіді. Каже піду на будь яку роботу. Бератор каже ні, йдіть вчить мову, здавайте В2 і будете працювати по професії
Раз одела не бу• сегодня в 13:59
Ответ дляЗлива інформації
Знайшла на сайті собі роботу в офісі .
Освіту підтвердила давно свою .
Ще не пила ))
Земля нрв
Пишу, не читаю• сегодня в 13:59
Ответ дляКуколка-мяуколка
В школу - даже в других городах можно искать, если подтвердила диплом и есть сертификат С1
автор Наизнанку • сегодня в 14:00
Ответ дляУравнобешенная
Очень рада за вас, пусть все получится!
Шукайте якесь шпрах кафе, шпрах клуб. Без цього не заговорите. І ходіть туди через сльози, поки не заговорите
автор Наизнанку • сегодня в 14:01
До речі, користуючись нагодою- може хтось порадить онлайн репетитора гарного? Але у мене бюджет до 10 євро за урок
Раз одела не бу• сегодня в 14:03
Ответ дляНаизнанку
Тільки з України і то хтось без агентства .
Злива інформації• сегодня в 14:03
Ответ дляНаизнанку
Зустрічайтесь з німецькими чоловіками. Вони правда жадні до всерачки. Я з таким потусила 5 місяців. Він цукерками скітлс поштучно мене пригощав. Зате розговорилася з ним. І переписувалась з ним самостійно.
автор Наизнанку • сегодня в 14:04
Ответ дляЗлива інформації
У мене є український. Він боюся не схвалить
автор Наизнанку • сегодня в 14:05
Ответ дляРаз одела не бу
У мене є німецький за ці гроші, але в сусідньому місті, далеко їздити. Так, хочу з України
Злива інформації• сегодня в 14:05
Ответ дляНаизнанку
Скажіть йому - das nur für kurze Zeit))
автор Наизнанку • сегодня в 14:05
Ответ дляЗлива інформації
Скажіть йому - das nur für kurze Zeit))
Ацетилсалициловая кислота• сегодня в 14:13
И я прАздравляю! У меня в январе, это уже повтор, наши по второму кругу сдают, а я болела и не попала в первый раз, буду сдавать с теми, кто не дал с 1 раза.
Пані з калабані• сегодня в 14:49
Ответ дляНаизнанку
Дякую дівчатка
Скільки часу вивчали мову?
Слава Українi• сегодня в 15:31
Ответ дляНалогообложу
работа мечті-єто сидеть дома и сдавать недвижимость!!!
Да, бля как у меня три квартиры разбомбили и никакой помощи от государства
Слава Українi• сегодня в 15:34
Ответ дляКуколка-мяуколка
Доча в универ может пойти или также аусбилдунг поискать , шок у них странный)
все по ГОСТу!• сегодня в 15:40
Ответ дляЗлива інформації
Вы должны искать сами, никто вам не будет предлагать. Я нашла работу в офисе с Б1, работаю уже два года. Все возможно, конечно, было более 300 заявок. Земля Баден Вютенберг.
Хропочка з гривкою• сегодня в 16:42
Ответ дляНаизнанку
Дякую дівчатка
Тепер треба глюВайн пити )))
автор Наизнанку • сегодня в 17:03
Ответ дляХропочка з гривкою
Тепер треба глюВайн пити )))
Так і зробила
Купи слона• сегодня в 17:34
Вітаю, автор. Я теж здала у жовтні це наполеглива праця, яка дала вам результати.
Ви молодець. З прийдешніми святами
hrystia• сегодня в 18:39
Вітаю)
Куколка-мяуколка• 1 час назад
Ответ дляСлава Українi
Потому что все уже занято. Мест нет. Они ж не единственные.