Не будь КакСвета• 31 октября 2024
Как заказать на iherb?
Впервые заказать хочу, они доставляют нам ведь?
Десь так, але...• 31 октября 2024
Так, доставляють. Якщо замовляли на Аліекспрес, то принцип той самий. Зареєстрували кабінет , зробили замовлення, оплатили і чекаєте доставку. Скачайте застосунок, внесіть свої дані і робіть замовлення. Там нічого складного. Є мінімальне замовлення для безкоштовної доставки.
🔴ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Складаєте товари в кошик, вводите по черзі рефкод (в особисті) та промокод на вибір, обираєте вид доставки, валюту $, переходите до оформлення
Спочатку заповнюєте свою адресу, можна українською. Вводите в рядку пошуку назву міста або вулиці та обираєте відділення на мапі, в даних для митниці заповнюєте свою адресу. Підходить будь-яка Віза або Мастеркард у гривнях або доларах, а також віртуальна Віза Привату, яку можна замовити через Приват24 (Налаштування/Замовлення карток)
ПЕРЕВІРТЕ ПЕРЕД ОПЛАТОЮ!!! чи вибрано на сайті долари, чи відкрито картку для оплат в інтернеті та встановлено достатній ліміт (можна змінити в Управлінні карткою/рахунком у Приват24 або на гарячій лінії), чи вистачає грошей у грн. по курсу Привата для карт , застосовані всі коди
ЯКЩО ОПЛАТА НЕ ПРОЙШЛА, не скасовуйте замовлення, після отримання листа ’Термінове питання на ваше замовлення’ перейдіть за посиланням з нього або зайдіть в Змінити замовлення і натисніть Завершити оплату або внесіть дані картки повторно після поповнення/зміни ліміту
ЯКЩО КОДИ ЗЛІТАЮТЬ або виникають інші проблеми при замовленні , почистіть куки, змініть браузер або використовуйте додаток
Кожен товар з розділу Пробники можна замовити за акційною ціною тільки один раз, один пробник на замовлення! Розпродаж, категорії та бренди тижня - розділ оновлюється щосереди о 20-00
📦ДОСТАВКА
Міжнародна авіадоставка до поштомату з відстеженням - доставка на доступні поштомати та відділення НП/Міст - гарантовано БЕЗКОШТОВНО для замовлень від 55$, може бути і на меншу суму
Nova poshta/Міст Пункти видачі або поштомати - доставка на всі працюючі відділення за фіксованою ціною 4$
Вага до 5 кг, максимально 150 дол., доставка 7-10 днів для всіх видів доставки
🚨ВАЖЛИВО!
Ціна в грн, вказана на iherb, довідкова, через подвійну конвертацію сайт зніме більшу суму, ніж при оплаті в доларах
Митний ліміт становить 150 євро і розраховується в доларах на день проходження митниці: 150*курс євро НБУ/курс $ НБУ
Посилки на одного одержувача, що надійшли на митницю в одній партії, буде об´єднано!
Декілька посилок підряд на НП, що в сумі перевищують ліміт, краще оформляти на різних одержувачів
📦ДОСТАВКА
🚨ВАЖЛИВО!