Смячиком• 31 октября 2024

Порадьте будь ласка блоги кондитерів із смачними рецептами тортів

Хочу донечці приготувати на день народження. Але бачу, що багато блогерів продають 1 рецепт по 150-300 грн
Може є якісь кондитери, які діляться смачними рецептами безкоштовно? Буду вдячна за відповідь!
Леді_в_пледі• 31 октября 2024
Спробуйте vicky_bakery. Тільки прогортайте трохи стрічку до більш давніх постів. Там багато рецептів

автор Смячиком • 31 октября 2024
Ответ дляЛеді_в_пледі
Дуже дякую
Подивлюсь
malanich• 31 октября 2024
Выпечка и кулинария.
Там багато є тортів
дякую аж підскакую• 31 октября 2024
Раньше смотрела Yuliya Small, но она русня.
Но те рецепты, которые себе переписала, готовлю до сих пор
svetolino• 31 октября 2024
Люда изи Кук
Пушап Мі мі• 31 октября 2024
Ольга Матвей