Тётя Хрюша• 31 октября 2024
Що означає відправити посилку з їх номером накладної?
На ОЛХ якась звізда.. просить щоб я їй відправила товар з її номером накладної, вона мені типу продиктує номер і щоб я з цим номером відправила.. Думаю не погоджуватися, але ж цікаво це як? Нова пошта
П´яна вишня• 31 октября 2024
Просто вона зробить накладну в особистому кабінеті НП, але і керувати посилкою зможе тільки вона. Тому, звичайно, не погоджуйтесь. Бо це пахне не добре
Тётя Хрюша
• 31 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Пусть оплатит на карту и отправляйте как хочет
Каже що оплатить , але може це якась схема що оплатить хтось, а не вона, а посилку вона оформить собі за цей рахунок...
Помилуйте мадам• 31 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ее проблема.я так иногда тоже делаю,у меня промокодов с работы куча
Тётя Хрюша
• 31 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
А потім та людина що оплатить буде мене афішувати як шахрая бо гроші мені сплатила, а посилки не отримала ніякої...
Небоброїдка• 31 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ніяких проблем, вона сплачує вам, а ви відправляете по номеру, який даст.
Багато так відправляла, це дропшипер.
Спілий баклажан• 31 октября 2024
У мене дівчина так купувала, типу дропшипінг. Оплачувала давала свою створену накладну і я відправляла
Ноу коммент• 31 октября 2024
Схема тройничок.
Пройдите мимо ее хотелок.
Нормальный человек будет давать лишь данные для отправки посылки.
Пройдите мимо ее хотелок.
Подвійна веселка• 31 октября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Якщо посилка повністю сплачена, то що там не добре пахне?
Я Вас не боюся• 31 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Колись на шафі одна продавчиня в мене так штани купувала. Вона виставляє багато оголошень в себе на сторінці по ціні космос, а коли хтось хоче купити щось то шукає цей товар в когось в наявності дешевше, і так відправляє як ви описали. Гроші мені вона одразу сплатила, ттн оформила на себе та від себе, тільки вказала моє місто, я відправила. Що далі відбувається з посилкою мені всерівно. Я навіть звязалась з цією продавчинею в вайбер і запропонувала на постійній основі так працювати, ще й гарні знижки їй би робила. Але вона десь зникла.
П´яна вишня• 31 октября 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Що не має підтвердження, що посилку продавець відправив, а гроші на карту прийдуть