Корсет_на_шурупах• 31 октября 2024
Скільки років Олі Поляковій? Як вона підтримує фігуру?
Викинуло в рекомендаціях її пісню (не слухайте, бо дуже тупа, а в голові потім крутиться)
І вона має таке гарне тіло! + з каре дуже свіжо виглядає.
Я нею ніколи не цікавилася. Вона паше в залі?
В цілому вона позитивна жіночка чи токс як лицемірка Єфросініна?
Не витончена леді, хабалиста якась. Їхні передачки з Машою я не дивилася, бо недолуге якесь. Не розумію, як таке дивитися.
Але подивилася на фігуру і тепер цікаво. Ця молодість бо позитивна по життю, чи паше як кінь?
Ноги офігезні
сЛАдКОежКА• 31 октября 2024
Одногодка Єфросиніної - 1979 року, сама призналася що колись спеціально написала що 1984.
Воно в недавньому інтервью Маші сказала що і генетично струнка ну і не нехтує вже гормональною терапією, щоб не втрачати активність і красу шкіри..
Ну і звісно купа апаратних процедур і ін´єкцій і косметики для підтримки
Корсет_на_шурупах
• 31 октября 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Еврейка, она классная, не козлина. Выглядит супер, какой бы свет не был, но такую фигуру держать зачет. Но еврейки часто так классно выглядят в возрасте
Ага. А Кароль як же. Така втомлена вже. А Мейхер?
Мейхер взагалі красуня, але здала дуууже швидко(
Перемелица• 31 октября 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Еврейки в возрасте плохо выглядят, уж поверьте мне, еврейке ).
Злюка-закусюка• 31 октября 2024
Мені вона ніколи не подобалась. Дуже галаслива, як на базарі хабалка. Зовнішність також не подобається. Як кінь Будьоного.
bespe4na_mavpa• 31 октября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Кароль склонна к полноте, а эта нет. Мейхер вообще если честно не знаю кто она))
bespe4na_mavpa• 31 октября 2024
Ответ дляПеремелица
Ну не скажите, у меня подруга типаж Поляковой, в 45 седины нет, волосы по жопу, рот большой, глазищи, фигурка супер. Или Светлана Ройз, тоже классно ж выглядит
Перемелица• 31 октября 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Вы говорите о единичных случаях, а я о массовых. Может они полукровки, я о классических еврейках.
Великий сатирик• 31 октября 2024
Вона часто в інсті показує як займається фітнесом сама і з тренером, іноді публічно з іншими людьми але це більше для хайпу яка вона проста і близька до народу. Ну і на концертах так скаче,що там ті калорії не затримуються. Іноді дивлюся ще як вона готує у себе вдома.
Пліснявілий сир• 31 октября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Ей 48
Я помню, как еще в 90е, когда увидела ее первый клип, узнала по ТВ, что она на 3года меня младше, т.е. Она 79 года рождения. Я еще тогда подумала ’ого, младше меня на 3 года и уже певица и в клипе снимается, а я просто студентка’. Она совершенно сто процентов 1979 г.р. Я это помню с 90х годов.
Удачная• 31 октября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Гени, спорт, бабло і фотошоп
Ага, я ее видела вблизи. Выглядит отлично. Это по поводу Фотошопа.
Сумка з негодою• 31 октября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Там тоже свет. Спросите любого проф.фотографа))
Я її бачила декілька разів , дуже близько, без макіяжу. Ходили в одну клініку. В неї ідеальне обличчя
Потішаюся• 31 октября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Можливо хтось слідкує, займається з нею в залі, знає особисто. Я їх питала. А не вас просила гуглити
Вона паша як кінь в залі, мало їсть, доглядові процедури
Потішаюся• 31 октября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
фото
Я бачила її інтерв´ю нещодавно. Шия на свій вік, а от ноги шикарні і молоді
БЦАшка• 31 октября 2024
В одном из рилсов говорила что она мало ест, ну и спорт, только на генетику не спишешь
Потішаюся• 31 октября 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Схильна Полякова.
Корсет_на_шурупах
• 31 октября 2024
Ответ дляДева Мария
Сейчас похудела , шикарная
До речі, прикольно почитати її коменти і перейти на сторінку хейтерів)))
Корсет_на_шурупах
• 31 октября 2024
Ответ дляПотішаюся
Ноги дуже гарні…😍
Дева Мария• 31 октября 2024
Ответ дляПотішаюся
Отличная у нее шея )
Ковбой Хагис• 01 ноября 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Кстати да, моя несостоявшаяся свекровь-еврейка, прекраснейшая из женщин, в 65 имеет шикарную фигуру, потрясающие ноги, которых у меня ни в каком возрасте не было и в элегантном вечернем мини выглядит максимум на 50.
Кракадэ• 01 ноября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Та не може бути..
Може,ще й як! величний теж собі занизив